Dostawa i montaż dźwigów elektrycznych w budynkach urzędów skarbowych

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00294071
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00294071/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-26 08:44
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c3583c52-7725-452e-8bc8-d424b8ebb4af
Identyfikator
8960006804
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyInstalowanie windRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty malarskieUsługi w zakresie konserwacji wind

Wykonawcy

3 przyznane

LIFTSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMilejowice, PL · lot 0
192 495 PLN
LIFTSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMilejowice, PL · lot 1
175 890 PLN
LIFTSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMilejowice, PL · lot 2
183 885 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00294071 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż dźwigów elektrycznych w budynkach urzędów skarbowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001020861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 24,26

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-333

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.wroclaw@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ias-wroclaw

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-wroclaw.ezamawiajacy.pl/pn/ias-wroclaw/demand/202309/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Finanse publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż dźwigów elektrycznych w budynkach urzędów skarbowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3583c52-7725-452e-8bc8-d424b8ebb4af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294071

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00090662/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i montaż dźwigów do budynków administrowanych przez Izbę Administracji Skarbowej we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171689

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 0201-ILZ.260.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 493000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dźwigu elektrycznego osobowego w budynku
Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu przy ul. Klimasa 34.
2. Zakres przedmiotu zamówienia w każdej części obejmuje wykonanie następujących prac:
1) bezpłatny demontaż i utylizacja starego urządzenia dźwigowego w lokalizacji wskazanej w odpowiednim załączniku nr 1 do Umowy,
2) dostarczenie i zamontowanie nowego urządzenia dźwigowego
3) dokonanie pozytywnego odbioru technicznego urządzenia dźwigowego przez Urząd Dozoru Technicznego, zwanego dalej „UDT”, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz.U. 2024 poz. 1194 ) oraz rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz.U.2018 poz. 2176) oraz uzyskanie dla Zamawiającego stosownej decyzji UDT zezwalającej na eksploatację dźwigu wraz z uzyskaniem księgi rewizyjnej,
4) nieodpłatne wykonywanie przez cały okres gwarancji, jakiej Wykonawca udzieli na urządzenie dźwigowe:
a) obowiązkowych przeglądów i konserwacji urządzenia dźwigowego, zgodnie
z dokumentacją techniczno-ruchową, zwaną dalej „DTR” i wymaganiami producenta urządzenia oraz zgodnie ze wszystkimi przepisami i wymaganiami dotyczącymi urządzenia podlegającymi kontroli UDT,
b) zapewnienie usługi pogotowia dźwigowego dla urządzenia dźwigowego.
3. Szczegółowy opis, cechy, parametry oraz lokalizacje zostały zawarte w projekcie umowy i Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załączniki nr 1 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442100-8 - Roboty malarskie

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

4.5.5.) Wartość części: 166000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dźwigu elektrycznego osobowego w budynku
Urzędu Skarbowego w Strzelinie przy ul. Bolka Świdnickiego 14
2. Zakres przedmiotu zamówienia w każdej części obejmuje wykonanie następujących prac:
1) bezpłatny demontaż i utylizacja starego urządzenia dźwigowego w lokalizacji wskazanej w odpowiednim załączniku nr 1 do Umowy,
2) dostarczenie i zamontowanie nowego urządzenia dźwigowego
3) dokonanie pozytywnego odbioru technicznego urządzenia dźwigowego przez Urząd Dozoru Technicznego, zwanego dalej „UDT”, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz.U. 2024 poz. 1194 ) oraz rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz.U.2018 poz. 2176) oraz uzyskanie dla Zamawiającego stosownej decyzji UDT zezwalającej na eksploatację dźwigu wraz z uzyskaniem księgi rewizyjnej,
4) nieodpłatne wykonywanie przez cały okres gwarancji, jakiej Wykonawca udzieli na urządzenie dźwigowe:
a) obowiązkowych przeglądów i konserwacji urządzenia dźwigowego, zgodnie
z dokumentacją techniczno-ruchową, zwaną dalej „DTR” i wymaganiami producenta urządzenia oraz zgodnie ze wszystkimi przepisami i wymaganiami dotyczącymi urządzenia podlegającymi kontroli UDT,
b) zapewnienie usługi pogotowia dźwigowego dla urządzenia dźwigowego.
3. Szczegółowy opis, cechy, parametry oraz lokalizacje zostały zawarte w projekcie umowy i Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załączniki nr 1 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442100-8 - Roboty malarskie

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

4.5.5.) Wartość części: 147000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dźwigu elektrycznego osobowego w budynku
Urzędu Skarbowego w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów Armii WP 8a
2. Zakres przedmiotu zamówienia w każdej części obejmuje wykonanie następujących prac:
1) bezpłatny demontaż i utylizacja starego urządzenia dźwigowego w lokalizacji wskazanej w odpowiednim załączniku nr 1 do Umowy,
2) dostarczenie i zamontowanie nowego urządzenia dźwigowego
3) dokonanie pozytywnego odbioru technicznego urządzenia dźwigowego przez Urząd Dozoru Technicznego, zwanego dalej „UDT”, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz.U. 2024 poz. 1194 ) oraz rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz.U.2018 poz. 2176) oraz uzyskanie dla Zamawiającego stosownej decyzji UDT zezwalającej na eksploatację dźwigu wraz z uzyskaniem księgi rewizyjnej,
4) nieodpłatne wykonywanie przez cały okres gwarancji, jakiej Wykonawca udzieli na urządzenie dźwigowe:
a) obowiązkowych przeglądów i konserwacji urządzenia dźwigowego, zgodnie
z dokumentacją techniczno-ruchową, zwaną dalej „DTR” i wymaganiami producenta urządzenia oraz zgodnie ze wszystkimi przepisami i wymaganiami dotyczącymi urządzenia podlegającymi kontroli UDT,
b) zapewnienie usługi pogotowia dźwigowego dla urządzenia dźwigowego.
3. Szczegółowy opis, cechy, parametry oraz lokalizacje zostały zawarte w projekcie umowy i Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załączniki nr 1 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442100-8 - Roboty malarskie

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

4.5.5.) Wartość części: 180000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 192495,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 291756,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 192495,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LiftSystem Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961596707

7.3.3) Ulica: Milejowice 87

7.3.4) Miejscowość: Żórawina

7.3.5) Kod pocztowy: 55-020

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 192495,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175890,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 281478,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175890,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LiftSystem Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961596707

7.3.3) Ulica: Milejowice 87

7.3.4) Miejscowość: Żórawina

7.3.5) Kod pocztowy: 55-020

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175890,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183885,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278812,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183885,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LiftSystem Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961596707

7.3.3) Ulica: Milejowice 87

7.3.4) Miejscowość: Żórawina

7.3.5) Kod pocztowy: 55-020

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183885,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy