"Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prymusowa Wola"

GMINA SŁAWNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00294073
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00294073/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-26 08:46
Lokalizacja
Sławno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ebefa819-5161-4510-8473-4ee15e590d7d
Identyfikator
7681735627
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWłoszczowa, PL · lot 0
1 347 040,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00294073 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prymusowa Wola"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648178

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31

1.5.2.) Miejscowość: Sławno

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-332

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugslawno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslawno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ebefa819-5161-4510-8473-4ee15e590d7d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prymusowa Wola"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebefa819-5161-4510-8473-4ee15e590d7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294073

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027692/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prymusowa Wola

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00226805

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OśiP 271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Prymusowa Wola”
2. W ramach zadania zostanie wykonane :
Przebudowa drogi gminnej na odcinku 700 mb,

1) Roboty przygotowawcze
a) roboty pomiarowe – tyczenie drogi - 0,7km,
b) frezowanie istniejącej nawierzchni gr. 5cm,

2) Konstrukcja nawierzchni jezdni drogi,
a) mechaniczne wykonanie koryta głębokości 30cm,
b) wywóz ziemi samochodami samowyładowczymi na odl. do 5km
c) stabilizacja cementem lub mieszanina spoiwa hydraulicznego o wytrzymałości 7MPa, grubość 30cm,
d) mechaniczne profilowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
e) podbudowa z kruszywa łamanego warstwa dolna i górna z kruszywa frakcji 0/63-0 /31,5mm gr. 25cm,
f) mechaniczne skropienie podbudowy tłuczniowej emulsja asfaltową,
g) nawierzchnie mineralno- bitumiczne gr 7cm – warstwa wiążąca
h) mechaniczne skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
i) nawierzchnie mineralno- bitumiczne gr. 5cm – warstwa ścieralna

3) Wykonanie poboczy
a) wykonanie koryta głębokości 40cm
b) transport urobku na odl. do 3km
c) wykonanie podsypki piaskowej gr. 10cm
d) podbudowa z kruszywa łamanego warstwa dolna i górna z kruszywa frakcji 0/63- 0/31,5mm gr. 25cm
e) obrzeża betonowe o wym. 30x8cm
f) nawierzchnie z kostki brukowej betonowej gr 8cm
g) krawężniki betonowe o wymiarach 12x25
i) mechaniczne skropienie podbudowy tłuczniowej emulsja asfaltową,
j) nawierzchnie mineralno- bitumiczne gr 7cm – warstwa wiążąca
k) mechaniczne skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
l) nawierzchnie mineralno- bitumiczne gr. 5cm – warstwa ścieralna

4) Oznakowanie drogi
a) montaż oznakowania pionowego oraz poziomego grubowarstwowego, montaż barier ochronnych stalowych, montaż oznakowania pionowego zasilanego z solarnie , opracowanie stałej organizacji ruchu.
5) Rowy i przepusty
a) przepusty rurowe pod zjazdami wraz z ściankami czołowymi – rura o śr. 40cm
b) odmulenie rowów grubość warstwy odmulanej 30cm,
c) podbudowa wykonana z kruszywa łamanego na zajazdach gr. warstwy 15cm.

3. Zakres rzeczowy
L.p. Wyszczególnienie zakresu rzeczowego
1. Roboty przygotowawcze
2. Konstrukcja nawierzchni jezdni drogi
3. Wykonanie poboczy
4. Oznakowanie drogi
5. Rowy i przepusty

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1347040,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1865658,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1347040,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano- Drogowy „DUKT” Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026

7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa

7.3.5) Kod pocztowy: 29-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1347040,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane