Przebudowa drogi gminnej 114130E w miejscowości Wojtyszki oraz przebudowa drogi wewnętrznej w msc. Wojtyszki

Gmina Brąszewice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00294150
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00294150/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-26 09:04
Lokalizacja
Brąszewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a0c96d4-f0e1-456c-9eee-56d586a9f27d
Identyfikator
8272142184
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ PILARCZYKCzajków, PL · lot 0
636 285,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00294150 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej 114130E w miejscowości Wojtyszki oraz przebudowa drogi wewnętrznej w msc. Wojtyszki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brąszewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sieradzka 98

1.5.2.) Miejscowość: Brąszewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-277

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: +48438211778

1.5.8.) Numer faksu: +48438211873

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@braszewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.braszewice.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwbraszewice.e-zp.finn.pl/procurements/23/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej 114130E w miejscowości Wojtyszki oraz przebudowa drogi wewnętrznej w msc. Wojtyszki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a0c96d4-f0e1-456c-9eee-56d586a9f27d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294150

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011543/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi gminnej nr 114130 E w mc. Wojtyszki oraz przebudowa drogi wewnętrznej w mc. Wojtyszki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00269625

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IT.271.1.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 666691,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej 114130E w miejscowości Wojtyszki oraz przebudowa drogi wewnętrznej w msc. Wojtyszki.
I Droga gminna
1. Długość odcinka drogi gminnej – 513,06 mb łącznie z odcinkiem włączenia.
Jezdnia o szerokości 4,5m w km 0+000÷0+410,28 oraz szerokości 3,5m pozostały odcinek. Występowanie odcinków umożliwiających mijanie szerokość min. 5,0m Konstrukcja jezdni: podbudowa z kruszywa łamanego gr 22 cm, beton asfaltowy w warstwie ścieralnej grubości 5 cm AC11S
2. Pobocza obustronne o szerokości 0,75m nawierzchnia z destruktu (frakcji 0-31,5 mm) gr śr 4 cm (zamiennie można zastosować kruszywo ze spryskaniem emulsją i grysem)
3. Zjazdy zwykłe –występuje jeden zjazd wymagający przebudowy z destruktu (frakcji 0-31,5 mm) gr 10 cm
4. Klasa drogi – D
5. Ograniczenie prędkości - 30 km/h
II Droga wewnętrzna
1. Długość drogi - 220,147 mb.
2. Droga o szerokości 3,0 m. Konstrukcja jezdni: stabilizacja gruntu cementem C1,5/2,0 gr 20 cm., podbudowa z kruszywa łamanego gr 14 cm, beton asfaltowy w warstwie ścieralnej grubości 5 cm AC11S
3. Pobocza obustronne o szerokości 0,4 m z kruszywa łamanego gr 14 cm nawierzchnia z destruktu (frakcji 0-31,5 mm) gr śr 4 cm (zamiennie można zastosować kruszywo ze spryskaniem emulsją i grysem)
III prace które należy wykonać na całości inwestycji:
1. Rozplantowanie ziemi na poboczach,
2. Usunięcie 2 szt. pni
3. Odtworzenie istniejącej organizacji ruchu – zamontowanie wszystkich nowych znaków
4. Ułożenie krawężników najazdowych 15x22
UWAGA
W przedmiarze nie zostało ujęte ułożenie krawężników najazdowych 15x22 cm na ławie betonowej C12/15 długości 45 wzdłuż drogi gminnej ze względu na wąski pas drogowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 636285,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 959234,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 636285,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGPIL Michał Pilarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8272203075

7.3.4) Miejscowość: Czajków

7.3.5) Kod pocztowy: 63-524

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 636285,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane