Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. "Festiwal Balonowy Kujawy Pomorze 2025".

Województwo Kujawsko-Pomorskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00294220
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00294220/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-26 09:21
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-efc7f7af-4c00-4f8f-a6b5-2da0e96be892
Identyfikator
9561945671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

HFY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKowal, PL · lot 0
399 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00294220 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. "Festiwal Balonowy Kujawy Pomorze 2025".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. "Festiwal Balonowy Kujawy Pomorze 2025".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efc7f7af-4c00-4f8f-a6b5-2da0e96be892

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294220

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033441/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.64 Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „Festiwal Balonowy Kujawy Pomorze 2025”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00236672

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji zamówienia z wolnej ręki znajduje się w informacjach dodatkowych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.47.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 324878,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. "Festiwal Balonowy Kujawy Pomorze 2025".

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HFY sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831863440

7.3.3) Ulica: Słowackiego 9

7.3.4) Miejscowość: Kowal

7.3.5) Kod pocztowy: 87-820

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-10

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi jedna z
okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1-5 i 7-14. Przepis art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b stanowi, że Zamawiający
może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
1) dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn:
b) związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów
‒ jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem
celowego zawężenia parametrów zamówienia.
Zgodnie z art. 305 pkt. 1 oraz w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b, do przeprowadzenia postępowania został wybrany tryb
z wolnej ręki, gdyż z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów, usługę
promocji przedsiębiorców podczas wydarzenia może wykonać tylko jeden Wykonawca, gdyż jest on jedynym organizatorem
przedmiotowego wydarzenia.
W związku z powyższym zaproszenie do negocjacji zostanie skierowane do wykonawcy: HFY Sp. z o.o., ul. Słowackiego
13, 87-820 Kowal.

Termin realizacji przedmiotu zamówienia:
-Pierwsze wydarzenie zostanie zrealizowane do 10 czerwca 2025 r.
- Drugie wydarzenie zostanie zrealizowane do 10 października 2025 r.
2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi