Zakup i dostawa fabrycznie nowego aparatu ultrasonograficznego na potrzeby Szpitala Rejonowego w Krzepicach

Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00294284
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00294284/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-26 09:35
Lokalizacja
Kłobuck, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af8d0a52-473a-427b-ace2-7d55cf7a7b94
Identyfikator
5741778741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparaty ultrasonograficzne

Wykonawcy

1 przyznane

MIRO PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
255 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00294284 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego aparatu ultrasonograficznego na potrzeby Szpitala Rejonowego w Krzepicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304243

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 5 C

1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 343172206

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zozklobuck.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zozklobuck.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=cef86b7f-e053-4f68-979a-c21fe0969800

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa fabrycznie nowego aparatu ultrasonograficznego na potrzeby Szpitala Rejonowego w Krzepicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af8d0a52-473a-427b-ace2-7d55cf7a7b94

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294284

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00127526/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Dostawa aparatu USG

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00258334

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.380/6/2025 ZP.260.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 278100,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego aparatu ultrasonograficznego z trzema głowicami na potrzeby Szpitala Rejonowego w Krzepicach , należącego do Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku .
Przedmiot zamówienia stanowi zakup, dostawę, instalację i uruchomienie fabrycznie nowego aparatu USG, zgodnie z Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia -tj. Zestawieniem wymaganych parametrów użytkowo - technicznych aparatu USG zawartych w Załączniku nr 1 do SWZ oraz ZESTAWIENIEM PARAMETRÓW OCENIANYCH stanowiącym dodatkowe KRYTERIA oceny oferty zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wskazane w załączniku nr 1 do SWZ parametry stanowią wymagania minimalne, z wyjątkiem niektórych parametrów dodatkowo punktowanych, które są fakultatywne. Wykonawca może zaproponować wyższe niż minimalne parametry.

Zamawiający wymaga zaoferowania fabrycznie nowego aparatu klinicznego, cyfrowego, klasy Premium z kolorowym Dopplerem. Aparat ma być nieużywany wcześniej do prezentacji, z bieżącej produkcji, nie rekondycjonowany.

Minimalny oferowany okres gwarancji to 24 miesiące. Dostawa aparatu musi nastąpić w terminie do 21 dni kalendarzowych licząc od dnia zawarcia umowy z wyłonionym Wykonawcą.

Oferowany aparat jest wyrobem medycznym i jest dopuszczony do obrotu zgodnie z obowiązującymi przepisami, tj. zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1620) oraz aktami wykonawczymi do niej; Posiada Deklarację Zgodności/Certyfikat CE.
Wykonawca gwarantuje, że dostarczone urządzenie jest kompletne i gotowe do funkcjonowania bez żadnych dodatkowych zakupów inwestycyjnych oraz wolne od wad.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca przeprowadzi na koszt własny szkolenie dla personelu Zamawiającego w zakresie wskazanym w Załączniku nr 1 do SWZ .

Zakończenie realizacji całości zamówienia nastąpi po podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego. Wymagania dotyczące płatności: min. 30 dni od daty otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT.
Zamawiający wymaga, by Wykonawca zrealizował przedmiot zamówienia zgodnie ze współczesną wiedzą techniczną, obowiązującymi w tym zakresie przepisami, normami technicznymi, standardami, etyką zawodową oraz postanowieniami umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIRO Sp. z o.o. Mińska 25B/U1

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971934576

7.3.3) Ulica: Mińska 25B/U1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-808

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy