Remont elewacji budynku urzędu i garażu wraz z remontem pomieszczeń biurowych w Urzędzie Skarbowym w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 94

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00294900
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00294900/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-26 11:49
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f417af99-ec5e-45e6-8713-d9921b1565a1
Identyfikator
8960006804
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty elewacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłóg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW LAWERSKIWołów, PL · lot 0
399 904,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00294900 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku urzędu i garażu wraz z remontem pomieszczeń biurowych w Urzędzie Skarbowym w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 94

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001020861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 24,26

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-333

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 71 36 52 403

1.5.8.) Numer faksu: 71 36 52 781

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.wroclaw@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ias-wroclaw

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-wroclaw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Finanse publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elewacji budynku urzędu i garażu wraz z remontem pomieszczeń biurowych w Urzędzie Skarbowym w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 94

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f417af99-ec5e-45e6-8713-d9921b1565a1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294900

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00090662/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont elewacji oraz wymiana okien w Urzędzie Skarbowym w Lubinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00176602

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 0201-ILZ.260.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 325144,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane mające na celu realizację zadania polegającego na remoncie elewacji budynku urzędu i garażu wraz z remontem pomieszczeń biurowych w Urzędzie Skarbowym w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 94.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m. in. wykonanie następujących prac remontowych w zakresie:
1) elewacji budynku urzędu i garażu przewiduje się wykonanie następujących prac:
a) wymianę części okien w budynku,
b) remont elewacji i wnętrza garażu,
2) pomieszczeń budynku przewiduje się wykonanie następujących prac:
a) przygotowanie wyznaczonych pomieszczeń do remontu poprzez wyniesienie wszystkich mebli i sprzętów, a po wykonanych pracach ich wstawienie i ustawienie według wskazówek Zamawiającego,
b) zabezpieczenie pomieszczeń poprzez oklejenie folią i taśmą drzwi, okien, klimatyzatorów, opraw oświetleniowych, itp.,
c) zerwanie starych wykładzin w pomieszczeniach wraz z wywiezieniem i utylizacją,
d) zerwanie starego kleju i dokładne oczyszczenie podłoża,
e) naprawę ewentualnych pęknięć starego podłoża,
f) przygotowanie podłoża pod nowo układane wykładziny wylewką samopoziomującą lub masą szpachlową - należy uzupełnić ubytki w podłożu spowodowane usunięciem starej wykładziny - podłoże musi być gładkie o odpowiedniej wytrzymałości, równe, suche, oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń i przygotowane zgodnie ze sztuką budowlaną,
g) doprowadzenie ścian i sufitów do jednolitej powierzchni poprzez szpachlowanie wszystkich otworów po kołkach, śrubach, gwoździach, itp.
h) malowanie ścian i sufitów,
i) dostawę i ułożenie fabrycznie nowej wykładziny z tworzywa sztucznego typu tarket (zgodnie z kolorem wybranym przez Zamawiającego z próbnika),
j) zamocowanie listew progowych aluminiowych (w celu prawidłowego ułożenia i zabezpieczenia wykładziny),
k) wywóz i utylizację odpadów powstałych w trakcie remontu,
l) uprzątnięcie miejsca pracy i wywiezienie wszelkich pozostałości po pracach.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty:
1) projekt umowy – załącznik nr 3 do SWZ,
2) opis przedmiotu zamówienia (w tym przedmiary robót i STWiORB) – załącznik nr 2 do SWZ.
4. Przedmiary robót stanowią jedynie materiał pomocniczy i nie stanowią zamkniętego katalogu robót niezbędnych do wykonania w ramach realizacji przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399904,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399904,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399904,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przemysław Lawerski Blach-bud Blacharstwo-Dekarstwo Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020798979

7.3.3) Ulica: Matejki 31/1

7.3.4) Miejscowość: Wołów

7.3.5) Kod pocztowy: 56-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399904,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane