Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie schodów i rampy wejścia głównego oraz zadaszenia wejścia w budynku położonym przy ul. Floriańskiej 10 w Warszawie
MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463753
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463753/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 14:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e52b49dc-fabc-4ff8-98f2-70741955cb71
- Identyfikator
- 5251008875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463753 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie schodów i rampy wejścia głównego oraz zadaszenia wejścia w budynku położonym przy ul. Floriańskiej 10 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mazowieckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mazowieckie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e52b49dc-fabc-4ff8-98f2-70741955cb711.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie schodów i rampy wejścia głównego oraz zadaszenia wejścia w budynku położonym przy ul. Floriańskiej 10 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e52b49dc-fabc-4ff8-98f2-70741955cb71
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463753
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00213240/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja systemu ochrony przeciwpożarowej budynku przy ul. Floriańskiej 10 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00433104
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BOU-V.272.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie schodów i rampy wejścia głównego oraz zadaszenia wejścia w budynku położonym przy ul. Floriańskiej 10 w Warszawie, zgodnie z dokumentacją projektowo – kosztorysową pn.: „Przebudowa budynku administracyjno-biurowego przy ul. Floriańskiej 10 w Warszawie w celu dostosowania do obowiązujących przepisów ochrony przeciwpożarowej”
w szczególności:
1) Uzyskanie w ramach wynagrodzenia umownego zezwolenia od zarządcy drogi na zajęcie pasa drogowego celem wykonania robót budowlanych, objętych zamówieniem; zapewnienie bezpieczeństwa ruchu i odpowiedniego oznakowania zmian organizacji ruchu jeśli będzie to wymagane; ww. czynności odbywać się będą na koszt i ryzyko Wykonawcy robót
2) Skucie istniejących płytek;
3) Czyszczenie, zagruntowanie oraz wyrównanie zaprawą naprawczą;
4) Zabezpieczenie powłoką przeciwwilgociową;
5) Nowe wykończenie powierzchni stopni, schodów i rampy;
6) Przedłużenie zjazdu;
7) Montaż nowej balustrady przy zjeździe i pochwytu naściennego;
8) Demontaż starego i wymiana daszku na nowy;
9) Wywóz i utylizacja odpadów budowlanych;
10) Wykonanie dokumentacji powykonawczej;
Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz PPU stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 26.07.2024 r. wszczął postępowanie z terminem składania ofert do dnia 16.08.2024 r. W wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żądana oferta w związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |