Rozbudowa instalacji elektrycznej z elementami fotowoltaiki w Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej w Suchych Rzekach - w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

BIESZCZADZKI PARK NARODOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00295144
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00295144/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-26 12:39
Lokalizacja
Ustrzyki Górne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8289368f-5dd2-4f92-899b-f1987bc4570b
Identyfikator
6891232725
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacyjne roboty elektrotechniczne

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD OWSIANIKBaligród, PL · lot 0
232 470 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00295144 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa instalacji elektrycznej z elementami fotowoltaiki w Terenowej
Stacji Edukacji Ekologicznej w Suchych Rzekach - w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIESZCZADZKI PARK NARODOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180792174

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 19

1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Górne

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-713

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bdpn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bdpn.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8289368f-5dd2-4f92-899b-f1987bc4570b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa instalacji elektrycznej z elementami fotowoltaiki w Terenowej
Stacji Edukacji Ekologicznej w Suchych Rzekach - w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8289368f-5dd2-4f92-899b-f1987bc4570b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295144

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018338/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Rozbudowa instalacji elektrycznej z elementami fotowoltaiki w Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej w Suchych Rzekach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 – Działanie nr FEPW.02.03 Bioróżnorodność

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00211191

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp.261.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 208350,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej i wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dotyczącą rozbudowy instalacji elektrycznej
z elementami fotowoltaiki - Terenowa Stacja Edukacji Ekologicznej w Suchych Rzekach w zakresie wskazanym w programie Funkcjonalno – Użytkowym (PFU), tj.:
1)opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie niezbędnym do tzw. zgłoszenia robót budowlanych, w tym m.in.:
a)pozyskanie wszelkich niezbędnych do zgłoszenia dokumentów (mapy, wpisy z rejestru gruntów itp.),
b)uzyskanie zgód od właścicieli działek, przez które biegnie trasa przedmiotowych rurociągów na czasowe zajęcie nieruchomości celem wykonania robót budowlanych,
c)na podstawie udzielonego przez Zamawiającego pełnomocnictwa dokonanie skutecznego zgłoszenia robót we właściwym organie administracji architektoniczno-budowlanej,
2)wykonanie, na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej i skutecznego zgłoszenia robót budowlanych, prac budowlanych oraz sporządzenie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232470,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232470,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232470,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budownictwa Energetycznego Baligród Ryszard Owsianik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6881028880

7.3.3) Ulica: ul. Ks. Tomasza Kościa 9

7.3.4) Miejscowość: Baligród

7.3.5) Kod pocztowy: 38-606

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232470,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane