Wykonanie przebudowy drogi wewnętrznej z dojściem do obiektu Domu Pomocy Społecznej "Przyjaźń" w Tarnowskich Górach - etap I"
Dom Pomocy Społecznej "Przyjaźń"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463760
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463760/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 14:37
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-344d416d-23dc-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 6451110998
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463760 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy drogi wewnętrznej z dojściem do obiektu Domu Pomocy Społecznej "Przyjaźń" w Tarnowskich Górach - etap I"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej "Przyjaźń"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270035070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Włoska 24
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-612
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 322855898
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps@dpsprzyjazn.jstpowiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przyjazn.domypomocy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-344d416d-23dc-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przebudowy drogi wewnętrznej z dojściem do obiektu Domu Pomocy Społecznej "Przyjaźń" w Tarnowskich Górach - etap I"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-344d416d-23dc-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070844/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi wewnętrznej z dojściem do obiektu Domu Pomocy Społecznej "Przyjaźń" - I etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00356333
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.A-G.371.6.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1054000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 460000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie przebudowy drogi wewnętrznej z dojściem do obiektu Domu Pomocy Społecznej „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach – etap I”, realizowanego w ramach programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. „Dostępna przestrzeń publiczna”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje – zgodnie z przedmiarem robót (załącznik nr 6 do SWZ):
a) ROBOTY INŻYNIERYJNE
b) ROBOTY ROZBIÓRKOWE
c) WYZNACZENIE PUNKTÓW TRASY
d) KORYTOWANIE
e) KONSTRUKCJA NAWIERZCHNI DRÓG
f) KONSTRUKCJA NAWIERZCHNI CHODNIKÓW Z KOSTKI – PARK
g) PREFABRYKATY BETONOWE
h) ZIELEŃ
i) ROBOTY NAPRAWCZE
j) ELEMENTY OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy (tj.Dz.U. z 2023 r., poz. 1465) w zakresie realizacji zamówienia osób wykonujących czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie. Tak więc wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót, czyli tzw. pracowników fizycznych. Wymóg nie dotyczy między innymi osób: kierujących budową, robotami, wykonujących obsługę geodezyjną, dostawców materiałów budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 500573,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 551680,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 500573,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIDP Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Drogowe Józef Pietryga
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6260667431
7.3.3) Ulica: Zofii Nałkowskiej 28
7.3.4) Miejscowość: Radzionków
7.3.5) Kod pocztowy: 41-922
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 500573,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |