Modernizacja boisk sportowych w ramach kompleksu Orlik w miejscowości Żychlin

GMINA ŻYCHLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00295331
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00295331/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-26 13:07
Lokalizacja
Żychlin, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86f2be31-a306-452c-a065-2aac2eadd2d1
Identyfikator
7752406961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowychRoboty instalacyjne elektryczneOgrodzeniaArtykuły i sprzęt sportowy

Wykonawcy

1 przyznane

FCVB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻychlin, PL · lot 0
199 383 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00295331 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boisk sportowych w ramach kompleksu Orlik w miejscowości Żychlin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻYCHLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015514

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Barlickiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Żychlin

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-320

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 24 351 20 32

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminazychlin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminazychlin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-86f2be31-a306-452c-a065-2aac2eadd2d1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boisk sportowych w ramach kompleksu Orlik w miejscowości Żychlin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86f2be31-a306-452c-a065-2aac2eadd2d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00055642/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja boisk sportowych w ramach kompleksu Orlik w miejscowości Żychlin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00229916

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BPI.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie robót i czynności związanych z realizacją zadania pn.: „Modernizacja boisk sportowych w ramach kompleksu Orlik w miejscowości Żychlin”, w tym wykonanie wszystkich prac opisanych w tabeli przedmiaru (dokument pomocniczy), jakie z technicznego punktu widzenia są konieczne do prawidłowego wykonania i oddania do użytkowania przedmiotowego zadania.
Dokumenty opisujące zakres i sposób wykonania zadania stanowią załączniki do SWZ tj.:
ogólna charakterystyka robót – zał. Nr 6 do SWZ,
załącznik graficzny – zał. Nr 7 do SWZ,
przedmiar robót (dokument pomocniczy) – zał. Nr 8 do SWZ,
zestawienie materiałowe monitoringu wizyjnego – zał. Nr 9 do SWZ.
1) Lokalizacja obiektu: ul. Łukasińskiego 21, 99-320 Żychlin, dz. Nr 583
2) Zakres zadania obejmuje m.in.:
• wymiana i naprawa elementów ogrodzenia systemowego, punktowa naprawa powyginanych przęseł w uzgodnieniu z Zamawiającym,
• wymiana siatki polipropylenowej istniejących piłkochwytów o wysokości 6 m i długości 17,52 m – 2 szt.,
• mycie boiska wielofunkcyjnego wraz z ewentualnym malowaniem linii na powierzchni 615 m2,
• czyszczenie kostki wraz ze spoinowaniem na powierzchni 560 m2,
• wymiana siatek w bramkach – 2 szt.,
• modernizacja monitoringu wizyjnego zgodnie z zestawieniem materiałowym,
• modernizacja oświetlenia poprzez montaż naświetlaczy na gotowej konstrukcji MVP 506A / 59 250 W ze źródłem światła – 24 szt.,
• Zakup i montaż elementów małej architektury:
- 4 szt. ławek o długości siedziska 200 cm oparcie i siedzisko drewniane, stelaż żeliwny z możliwością montażu do podłoża, bez podłokietników,
- 2 szt. koszy na odpady okrągły betonowy 70 L wys. 70 cm,
-Tablica informacyjna zawierająca regulamin korzystania z boiska Orlik wolnostojąca o wymiarach 50x70 cm.
3) W zakresie wykonania zadania Wykonawca winien wykonać wszystkie inne roboty
i czynności niezbędne do prawidłowego zrealizowania i użytkowania powierzonego mu zadania, wynikające z dokumentów opisujących przedmiot zamówienia, uzgodnień lub obowiązujących przepisów prawa polskiego oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. Wykonawca wykona wszystkie czynności związane z przestrzeganiem zasad BHP i utrzymania porządku na terenie budowy oraz bezpieczeństwa (czynności z BHP i BRD); wykona wszystkie niezbędne pomiary kontrolne związane z prawidłowością prowadzonych robót; dokona wszelkich uzgodnień branżowych, konsultacji, nadzorów; wykona czynności związane ze składowaniem i utylizacją odpadów, a także wszystkie inne czynności niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, które wynikną w trakcie jego realizacji oraz oddania zadania do użytkowania.
4) Wszystkie materiały budowlane oraz kolorystykę przed ich zastosowaniem należy uzgodnić z Zamawiającym.
5) Wykorzystanie materiału z rozbiórki należy uzgodnić z inwestorem. Inwestor ma prawo wskazać materiały do odzysku wraz z miejscem zdeponowania, na które Wykonawca wywiezie materiały przydatne do dalszego wykorzystania. Wszelkie koszty i opłaty związane z wykonaniem wszystkich czynności niezbędnych do prawidłowego wykonania zadania Wykonawca winien uwzględnić w swojej ofercie. W zakres wykonania zamówienia winny ponadto wchodzić ewentualne rozbiórki istniejących elementów boiska w celu prawidłowego zrealizowania zadania.
6) Materiały i urządzenia użyte do wykonania przedmiotu umowy powinny odpowiadać, co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie określonych w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 418), ustawie z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 1213).
7) Na realizację przedmiotu umowy Zamawiający uzyskał dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – edycja 2024. W związku z tym przewiduje się konieczność oznakowania dokumentacji, korespondencji, w tym dokumentów odbiorowych oraz dostosowania procedur odbiorowych i procedur związanych z płatnościami do wymogów instytucji dofinansowujących.

Ilekroć w niniejszej SWZ wraz z załącznikami jest mowa o materiałach lub wyrobach z podaniem znaków towarowych, patentów, nazw własnych, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane od konkretnego wykonawcy oraz odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Oznaczenia te służą wyłącznie do opisania minimalnych parametrów technicznych, które powinny spełniać te produkty. Zamawiający za produkt równoważny będzie uznawał towar o nie gorszych parametrach technicznych i użytkowych niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

34928200-0 - Ogrodzenia

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199383,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 412600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199383,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FCVB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385451922

7.3.3) Ulica: Gabriela Narutowicza 35

7.3.4) Miejscowość: Żychlin

7.3.5) Kod pocztowy: 99-320

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199383,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiotowe zamówienie objęte jest dofinansowaniem ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach
programu Modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – edycja 2024.
2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane