Opracowanie koncepcji, kompleksowego programu prac konserwatorskich i projektów budowlanych dla Zespołu Pałacowo- Parkowego w Wieńcu, gmina Brześć Kujawski

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji i Innowacji w Toruniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00295402
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00295402/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-26 13:22
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69571ac7-b179-43f4-96fb-997b54707d29
Identyfikator
9562386386
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

Wykonawcy

1 przyznane

KUJAWSKO-POMORSKIE INWESTYCJE REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot 0
100 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00295402 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie koncepcji, kompleksowego programu prac konserwatorskich i projektów budowlanych dla Zespołu Pałacowo- Parkowego w Wieńcu, gmina Brześć Kujawski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji i Innowacji w Toruniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526048784

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szosa Bydgoska 52

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 602425381

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kpcei.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpcei.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie koncepcji, kompleksowego programu prac konserwatorskich i projektów budowlanych dla Zespołu Pałacowo- Parkowego w Wieńcu, gmina Brześć Kujawski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69571ac7-b179-43f4-96fb-997b54707d29

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295402

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00217701/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie koncepcji, kompleksowego programu prac konserwatorskich dla Zespołu Pałacowo-Parkowego w Wieńcu, gmina Brześć Kujawski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00224959

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi okoliczność, o której mowa m.in. w art. 214 ust. 1 pkt 12 Pzp. Zamówienie jest udzielane innej osobie prawnej kontrolowanej przez tego samego zamawiającego (in-house siostrzany). Województwo Kujawsko-Pomorskie kontroluje zarówno Zamawiającego oraz Wykonawcę. Spełnione są także pozostałe warunki w/w przepisu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KPCEI.ZP.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 76936,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie koncepcji, kompleksowego programu prac konserwatorskich i projektów budowlanych dla Zespołu Pałacowo-Parkowego w Wieńcu, gmina Brześć Kujawski

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 956-23-43-419

7.3.3) Ulica: Plac Teatralny 2

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi