Dostawa autobusu w formie leasingu operacyjnego dla Przedsiębiorstwa Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów

Przedsiębiorstwo Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00295428
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00295428/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-26 13:26
Lokalizacja
Bełchatów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d03bb57-23ca-419b-9e75-c389bafb3b6c
Identyfikator
7692220795
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi leasingu finansowego

Wykonawcy

1 przyznane

EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 0
613 826,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00295428 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa autobusu w formie leasingu operacyjnego dla Przedsiębiorstwa Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów Sp. z o.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101641904

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niedyszyna 40

1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pkgb.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pkgb.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa autobusu w formie leasingu operacyjnego dla Przedsiębiorstwa Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d03bb57-23ca-419b-9e75-c389bafb3b6c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295428

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00204603

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

we wcześniej prowadzonym postępowaniu prowadzony w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 nie wpłynęła żadna oferta

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 6/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu, wolnego od wad jednego autobusu dla Przedsiębiorstwa Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Europejski Fundusz Leasingowy Spółką Akcyjną (Lider)

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Bus Trans Technik Sp. z o.o. (Partner)

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8970012657

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 613826,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 miesiące

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy