Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00295998
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00295998/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-26 15:06
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f146db9c-5563-4780-88a4-e3d0b6d9032e
Identyfikator
8171003251
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyOchrona odgromowa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00295998 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W MIELCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 26

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mielec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.um.mielec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f146db9c-5563-4780-88a4-e3d0b6d9032e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295998

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00062820/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00254934

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284339,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu w pełnym zakresie określonym w dokumentacji projektowej, z wyłączeniem instalacji przeciwoblodzeniowej oraz instalacji elektrycznej zasilającej instalację przeciwoblodzeniową.
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1) roboty demontażowe i rozbiórkowe (demontaż istniejącej instalacji odgromowej, zerwanie istniejącego pokrycia dachowego do warstwy konstrukcyjnej dachu – kilku warstw papy, demontaż orynnowania i obróbek blacharskich – pas okapowy, wiatrownica, obróbki koszowe itp.),
2) wywiezienie i utylizację materiałów z rozbiórek,
3) wykonanie ocieplenia attyki wraz z wykończeniem tynkiem silikonowym,
4) przywrócenie stanu pierwotnego otworów przelewowych attyki,
5) wyczyszczenie i wyrównanie podłoża, zagruntowanie powierzchni,
6) wykonanie nowego pokrycia - 2 warstwy papy termozgrzewalnej,
7) wykonanie nowej instalacji odgromowej (po istniejących trasach) i zwodów instalacji odgromowej wraz z wykonaniem złączy kontrolnych,
8) wykonanie nowych kominków odpowietrzających,
9) wykonanie dociepleń wszystkich kominów oraz z wykończeniem tynkiem silikonowym,
10) wykonanie nowych obróbek blacharskich (kominów wraz z czapą przy wyłazie na dach, pasów okapowych, attyki, gzymsu),
11) montaż nowych rynien i rur spustowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia wpłynęła jedna oferta za cenę 550 000,00 zł. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 350 000,00 zł. W związku z faktem, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia publicznego pn. Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu, Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp unieważnił prowadzone postępowanie. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 550000,00 PLN

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane