„PS nr 6 – zalecenia p. poż.”.

Gmina Trzebinia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00296867
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00296867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-27 10:40
Lokalizacja
Trzebinia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9418a701-685f-4418-8786-13d9743c4ade
Identyfikator
6282260122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie terakotyRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00296867 z dnia 2025-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„PS nr 6 – zalecenia p. poż.”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 327111045, 327111046

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9418a701-685f-4418-8786-13d9743c4ade

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„PS nr 6 – zalecenia p. poż.”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9418a701-685f-4418-8786-13d9743c4ade

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00296867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037681/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 PS Nr 6 – zalecenia p.poż.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00286597

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki art. 305 pkt. 2 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych – w prowadzonym uprzednio postępowaniu w trybie art. 275 pkt 1 nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-eb986fbe-2cf2-4b0a-8e43-32e23b7c340c

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BR.RIR.271.60.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 436290,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa polegająca na dostosowaniu istniejącego budynku Przedszko-la Samorządowego nr 6 w Trzebini do obowiązujących wymagań przeciwpożarowych.
Etap 1 - dostosowanie budynku przedszkola do zaleceń przeciwpożarowych poprzez demontaż drzwi przeznaczonych do wymiany, demontaż okna na klatce schodowej, rozbiórka istniejących schodów
wewnętrznych klatki schodowej, wykonanie otworu w stropie pod nową klatkę schodową, wykonanie nowych schodów żelbetowych łączących kondygnację piwnicy, parteru i 1 piętra, demontaż warstw
posadzkowych w piwnicy w pom. -1/08, -1/09, poszerzenie otworu drzwiowego w pom. – 1/08,
wykonanie ścianek wydzielających wraz z montażem drzwi w pom. -1/05, demontaż ścianek
oznaczonych w projekcie, wykonanie nowego wydzielenia pomieszczeń, montaż drzwi i okien
przeznaczonych do wymiany, wykonanie nowych warstw posadzkowych, ułożenie płytek gresowych
antypoślizgowych w piwnicy pom. -1/08 i -1/09 oraz na klatce schodowej, montaż balustrad
i pochwytów(elementy systemowe), wykonanie otworu w stropie ostatniej kondygnacji wraz
z wykonaniem podkonstrukcji pod montaż klapy oddymiającej, montaż klapy oddymiającej, malowanie klatki schodowej wraz z uzupełnieniem tynków, wykonanie instalacji awaryjnego oświetlenia
ewakuacyjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie 23-24 czerwca 2025 zostały przeprowadzone z negocjacje, które nie doprowadziły do zaakceptowania warunków finansowych. Zaoferowana przez Wykonawcę kwota nie została zaakceptowana przez Zamawiającego.
2025-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane