Wykonanie dokumentacji projektowej
Powiat Głubczycki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00297056
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00297056/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-06-27 11:24
- Lokalizacja
- Głubczyce, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb6c64e7-5602-48ab-b1cf-96c987933910
- Identyfikator
- 7481580829
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00297056 z dnia 2025-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głubczycki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412467
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Kochanowskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Głubczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 405 36 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatglubczycki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatglubczycki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb6c64e7-5602-48ab-b1cf-96c987933910
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00297056
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041625/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie dokumentacji projektowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198097
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.6.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część IV: Przebudowa drogi nr 1216O relacji Głubczyce - Opawica - budowa chodnika na ul. Dworcowej w Głubczycach4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 32520,32 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część V: Przebudowa drogi nr 1292O relacji Kietrz - Rozumice4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część VI: Przebudowa drogi nr 1262O relacji (Racibórz) granica województwa śląskiego - Baborów - Bernacice na odcinku od skrzyżowania DP 1227O do m. Dzielów4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część VII: Przebudowa drogi nr 1226O relacji Baborów - Dziećmarów do DK38 m. Baborów - wykonanie chodnika4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 32520,32 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część VIII: Przebudowa drogi nr 1235O w m. Ściborzyce Wielkie - budowa chodnika4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 24390,24 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część IX: Przebudowa drogi nr 1234O relacji DW nr 420 - Rozumice - Ściborzyce Wielkie - granica państwa - na odcinku od DW nr 420 do m. Rozumice4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 40650,40 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część X: Przebudowa drogi nr 1221O relacji Uciechowice - Pilszcz4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 40650,40 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część XI: Przebudowa drogi nr 1222O relacji Gniewkowice - Dzierżysław4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 48780,48 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część XII: Przebudowa drogi nr 1220O relacji Włodzienin - Boboluszki - granica państwa na odcinku od m. Boboluszki do m. Branice4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 40650,40 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej - Część XIII: Przebudowa drogi nr 1219O na odcinku Chróstno - Zubrzyce4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 48780,48 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu na wykonanie zadania nr 2 nie została złożona żadna oferta.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu na wykonanie zadania nr 3 nie została złożona żadna oferta.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu na wykonanie zadania nr 6 zostały złożone 2 oferty. Oferta z najniższą ceną niepodlegająca odrzuceniu (81 180,00 zł) przewyższała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części
zamówienia (50 000,00 zł) o 31 180,00 zł. Z uwagi na brakujące środki finansowe Zamawiający zdecydował o unieważnieniu przedmiotowego postępowania w zakresie zadania nr 6.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu na wykonanie zadania nr 8 nie została złożona żadna oferta.
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu na wykonanie zadania nr 9 zostały złożone 2 oferty. Oferta z najniższą ceną niepodlegająca odrzuceniu (101 475,00 zł) przewyższała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia (50 000,00 zł) o 51 475,00 zł. Z uwagi na brakujące środki finansowe Zamawiający zdecydował o unieważnieniu przedmiotowego postępowania w zakresie zadania nr 9.
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu na wykonanie zadania nr 10 została złożona 1 oferta. Oferta ta nie podlegała odrzuceniu, ale cena ofertowa (142 065,00 zł)
przewyższała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia (60 000,00 zł) o 82 065,00 zł. Z uwagi na brakujące środki finansowe Zamawiający zdecydował o unieważnieniu przedmiotowego postępowania w zakresie zadania nr 10.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Niniejsze ogłoszenie dotyczy zadań częściowych nr: 2, 3, 6, 8, 9, 10.| 2025-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |