Zakup wraz z dostawą drutu żarzonego do belowania odpadów w ilości 43 000 kg

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00298239
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00298239/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-27 20:12
Lokalizacja
Gilwa Mała, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f860f1f3-83fc-4f90-a95d-af500ea9d186
Identyfikator
5811685282
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drut

Wykonawcy

1 przyznane

MET-STAL SPÓŁKA JAWNA D. URBAŃSKI, P. ZASKÓRSKIPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
183 610 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00298239 z dnia 2025-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą drutu żarzonego do belowania odpadów w ilości 43 000 kg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170723318

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gilwa Mała

1.5.2.) Miejscowość: Gilwa Mała

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zuo.kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/zuokwidzyn

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/zuokwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą drutu żarzonego do belowania odpadów w ilości 43 000 kg

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f860f1f3-83fc-4f90-a95d-af500ea9d186

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00298239

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00224415

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PG/2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 419959,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą drutu żarzonego do belowania odpadów, w ilości ok. 43 000 kg.

Wymagane parametry przedmiotu zamówienia
1. Średnica drutu 3,2 mm.
2. Drut pakowany w kręgi: duże o wadze ok. 350 kg, średnicy wewnętrznej ok. 40 cm i zewnętrznej ok. 80 cm; małe o wadze ok. 50 kg, średnicy wewnętrznej ok. 20 cm i zewnętrznej ok. 34 cm.
3. Drut stalowy, żarzony, nasączony olejem .
4. Drut wykonany zgodnie z normą PN-67/M-80026 i PN EN – 10016.
5. Wytrzymałość drutu musi mieścić się w przedziale od 350 do 400 N/mm2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44333000-3 - Drut

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183610,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193070,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183610,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MET-STAL Sp. Jawna D. Urbański, P. Zaskórski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712875997

7.3.3) Ulica: Sulejowska 45

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183610,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-15
2025-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy