Remont sanitariatów i korytarza w Szkole Podstawowej nr 46 w Bydgoszczy
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. UNII EUROPEJSKIEJ Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W BYDGOSZCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00298359
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00298359/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-06-29 17:35
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f85d151f-35b5-474a-9bdd-fd37d39c2892
- Identyfikator
- 9531112914
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00298359 z dnia 2025-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sanitariatów i korytarza w Szkole Podstawowej nr 46 w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. UNII EUROPEJSKIEJ Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W BYDGOSZCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000218199
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KOMBATANTÓW 2
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-829
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp46@edu.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sp46.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f85d151f-35b5-474a-9bdd-fd37d39c28921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sanitariatów i korytarza w Szkole Podstawowej nr 46 w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f85d151f-35b5-474a-9bdd-fd37d39c2892
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00298359
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00214139/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont sanitariatów i korytarza w Szkole Podstawowej nr 46 w Bydgoszczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00214368
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP46/1/P/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych: Remont sanitariatów i korytarza w Szkole Podstawowej nr 46 w Bydgoszczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na powyższe postępowanie zostało unieważnione.
| 2025-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |