Modernizacja- przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr ewid. 1411 w miejscowości Mościska gmina Rudnik

GMINA RUDNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00298644
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00298644/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-30 09:14
Lokalizacja
Rudnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4e596449-d66d-451c-b0a2-5b3ed833fe1f
Identyfikator
5641751719
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń ochronnych

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK MICHAŁEKLublin, PL · lot 0
352 521,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00298644 z dnia 2025-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja- przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr ewid. 1411 w miejscowości Mościska gmina Rudnik

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUDNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 64

1.5.2.) Miejscowość: Rudnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-330

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rudnik.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugrudnik.bip.e-zeto.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e596449-d66d-451c-b0a2-5b3ed833fe1f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja- przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr ewid. 1411 w miejscowości Mościska gmina Rudnik

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e596449-d66d-451c-b0a2-5b3ed833fe1f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00298644

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00070894/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja- przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr ewid. 1411 w miejscowości Mościska gmina Rudnik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00222860

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 445495,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja- przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr ewid. 1411 w miejscowości Mościska gmina Rudnik”.
4.2. Zakres zadania obejmuje modernizację – przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr ewid. 1411 w miejscowości Mościska gmina Rudnik na długości 604 mb
Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) Roboty pomiarowe
b) Roboty ziemne, w tym wykonanie nasypu zbrojonego geosyntetykiem na odcinku od km 0+385 do km 0+463
c) Przygotowanie koryta pod warstwy konstrukcyjne na odcinku od km 0+385 do km 0+463 oraz pod poszerzenia jezdni na pozostałym odcinku
d) Wykonanie warstwy mrozoochronnej z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym C1,5/2 gr. 22cm
e) Wykonanie warstwy wyrównawczo-wzmacniającej z kruszywa łamanego C90/3 stabilizowanego mechanicznie gr. 15 cm
f) Ułożenie warstwy wiążącej z masy mineralno-asfaltowej gr. 5cm
g) Ułożenie warstwy ścieralnej z masy mineralno-asfaltowej gr. 4cm
h) Wykonanie poboczy gruntowych
i) Plantowanie skarp
j) Ustawienie oznakowania pionowego
k) Ustawienie barier drogowych N2 W2 A dł. 24mb po obu stronach drogi od km 0+158,50 do km 0+182,50

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 320802,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430597,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 352521,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe Jacek Michałek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432734822

7.3.3) Ulica: ul. Gęsia27/6

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-719

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 352521,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane