ZP-9/PP/2025 Usługa sprzątania części wspólnych zewnętrznych i wewnętrznych na os. Folwarczna w Poznaniu

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00298777
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00298777/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-30 09:51
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d965e0f-0b9f-453d-937a-8e2c17728a90
Identyfikator
7781225831
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okienUsługi sprzątania budynkówUsługi sprzątania parkingów

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ LISIECKIPoznań, PL · lot 0
621 345 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00298777 z dnia 2025-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ZP-9/PP/2025 Usługa sprzątania części wspólnych zewnętrznych i wewnętrznych na os. Folwarczna w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630682977

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konfederacka 4

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-281

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ptbs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ptbs.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/ptbs

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP-9/PP/2025 Usługa sprzątania części wspólnych zewnętrznych i wewnętrznych na os. Folwarczna w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d965e0f-0b9f-453d-937a-8e2c17728a90

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00298777

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00264718

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-9/PP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 428375,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę sprzątania części wspólnych zewnętrznych i wewnętrznych na osiedlu Folwarczna w Poznaniu tj. Folwarczna 22ABCD, 23 ABCD, 24, 25 ABCDEF, 26 AB, 29 ABCDE, 30 ABCDE, 31 ABC, 32 ABCD, 33 ABCD, 34, 35, 36, 37 ABC, 38 ABCDE.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90911000-6 - Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 621345,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 965138,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 631345,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AIR Rafał Lisiecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652270591

7.3.3) Ulica: Grochowiaka 12A

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-461

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 621345,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi