Modernizacja wraz z przebudową boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim

Powiat Makowski - Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00464076
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00464076/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-21 07:17
Lokalizacja
Maków Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-90f254d0-f0e0-4b1c-9796-fcc3469dcb3d
Identyfikator
7571452124
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wymiana nawierzchniRoboty rozbiórkoweWyrównywanie nawierzchni boisk sportowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlaneSprzęt do sportów uprawianych na boiskachBetonowanieRoboty w zakresie zagospodarowania terenuWyposażenie różneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty pomocnicze w zakresie wodociągów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00464076 z dnia 2024-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wraz z przebudową boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Makowski - Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000202270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Duńskiego Czerwonego Krzyża 7

1.5.2.) Miejscowość: Maków Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs.makow@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zakmakow.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatmakowski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja wraz z przebudową boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90f254d0-f0e0-4b1c-9796-fcc3469dcb3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464076

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005186/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja wraz z przebudową boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439063

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZS.26.5.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja wraz z przebudową boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim. 2. Zamówienie będzie dofinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu” – edycja 2024. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią następujące dokumenty: projekt budowlany, przedmiary robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz BIOZ, które stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233251-3 - Wymiana nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45000000-7 - Roboty budowlane

37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach

45262300-4 - Betonowanie

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

39290000-1 - Wyposażenie różne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane