Wykonanie robót budowlanych wokół szkoły podstawowej w Kobierzycach -II postepowanie

Gmina Kobierzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00299254
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00299254/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-30 11:41
Lokalizacja
Kobierzyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d9fbf1b-f1c9-4f5b-afb2-2e00d5e5d3d7
Identyfikator
8961308068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

DrzewaSadzenie drzew

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN KALFASZiębice, PL · lot 0
59 431,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00299254 z dnia 2025-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie robót budowlanych wokół szkoły podstawowej w Kobierzycach -II postepowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobierzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935075

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Pałacowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rpzemla@ugk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ugk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych wokół szkoły podstawowej w Kobierzycach -II postepowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d9fbf1b-f1c9-4f5b-afb2-2e00d5e5d3d7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00299254

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy . Uzasadnienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2024r. ,poz 1320)

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 59431,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W związku z okolicznością, że Wykonawca na podstawie umowy nr RŚZiZP.UM.62.2024 z dnia 20.08.2024 r. wykonuje na rzecz Zamawiającego zamówienie polegające na wykonaniu usługi dotyczącej nasadzeń drzew i krzewów na terenie szkoły w Kobierzycach: wskazując iż możliwość zlecenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót było przewidziane w ogłoszeniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03452000-3 - Drzewa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211600-8 - Sadzenie drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59431,71 PLN

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo Budowlane Sebastian Kalsfas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8871527832

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 44

7.3.4) Miejscowość: Ziębice

7.3.5) Kod pocztowy: 57-220

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59431,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-06-18 do 2025-07-31
2025-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi