Ochrona pomieszczeń Wydziału Konsularnego i Polonii

Ambasada RP w Dublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00299289
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00299289/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-30 11:49
Lokalizacja
Dublin, IE
Kraj zamawiającego
IE
ID przetargu
ocds-148610-5a57015d-d5dd-483e-a717-292aca1d5224
Identyfikator
3317938LH
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskie

Wykonawcy

1 przyznane

Bidvest NOONAN (ROI) LtdSwords. Dublin, IE · lot 0
93 766,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00299289 z dnia 2025-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona pomieszczeń Wydziału Konsularnego i Polonii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Dublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 3317938LH

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 5 Ailesbury Road

1.5.2.) Miejscowość: Dublin

1.5.3.) Kod pocztowy: D0-4W221

1.5.5.) Kraj: Irlandia

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: IE061 - Dublin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dublin.administration@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/irlandia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ochrona pomieszczeń Wydziału Konsularnego i Polonii

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a57015d-d5dd-483e-a717-292aca1d5224

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00299289

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00078139/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Ochrona pomieszczeń Wydziału Konsularnego i Polonii przez dwóch strażników od poniedziałku do piątku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

zamówienie udzielane przez placówkę zagraniczną

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRL.AF/270/002/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 93766,40 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ochrona pomieszczeń Wydziału Konsularnego i Polonii

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89440 EUR

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104000 EUR

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93766,40 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bidvest NOONAN (ROI) Ltd

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: IE9693187

7.3.3) Ulica: Unit 3, Swords Business Park,

7.3.4) Miejscowość: Swords. Dublin

7.3.5) Kod pocztowy: K67 X971

7.3.7.) Kraj: Irlandia

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93766,40 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi