Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy budynku Wydziału Ekonomicznego UMCS

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00299330
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00299330/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-30 11:57
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b10319e-02b1-43ad-9e34-747d26e027f4
Identyfikator
7120103692
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenuUsługi projektowania wnętrzNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00299330 z dnia 2025-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy budynku Wydziału Ekonomicznego UMCS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-031

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@mail.umcs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umcs.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.umcs.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy budynku Wydziału Ekonomicznego UMCS

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b10319e-02b1-43ad-9e34-747d26e027f4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00299330

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00264697

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/31-2025/DZP-p

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 194679,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej architektoniczno-budowlanej i techniczno-wykonawczej wraz z kosztorysami inwestorskimi, przedmiarami robót, branżowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych dotyczącej przebudowy budynku Wydziału Ekonomicznego UMCS położonego przy Palcu Marii Curie-Skłodowskiej 5 w Lublinie (część niska budynku) w celu jego dostosowania dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami – wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej dźwigu osobowego (dźwigów osobowych) oraz pełnienie nadzoru autorskiego. Zamówienie obejmuje skomunikowanie 3 poziomów Wydziału Ekonomicznego (część niska budynku) dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
2. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

79932000-6 - Usługi projektowania wnętrz

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że unieważnił przedmiotowe postępowanie, ponieważ jedyna złożona oferta została odrzucona.

Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu została złożona jedna oferta, a wobec ziszczenia się przesłanki jej odrzucenia w postępowaniu nie pozostaje żadna oferta podlegająca ocenie.

Uzasadnienie prawne:
Art. 255 ustawy: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2025-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi