Dostawa wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Przełamujemy bariery!”

GMINA CZEMPIŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00299751
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00299751/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-30 13:16
Lokalizacja
Czempiń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4af5c74d-e914-4d82-b947-60c70d172b07
Identyfikator
6981722479
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktyczneMeble szkolneWyposażenie placów zabawSprzęt do ćwiczeń równowagiRampy wejściowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00299751 z dnia 2025-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Przełamujemy bariery!”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZEMPIŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259287

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25

1.5.2.) Miejscowość: Czempiń

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-020

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 61/28 26 703 wew. 133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.michalska@ug.czempin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czempin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czempin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Przełamujemy bariery!”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4af5c74d-e914-4d82-b947-60c70d172b07

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00299751

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040394/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup wyposażenia/pomocy dydaktycznych w ramach projektu "Przełamujemy bariery!" Równy dostęp do dobrej jakości edukacji włączającej (...) w Czempiniu i Głuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00277800

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej im.
Bohaterów Westerplatte w Czempiniu oraz Szkoły Podstawowej im. Heleny Gieburowskiej w Głuchowie w ramach projektu
„Przełamujemy bariery!” Równy dostęp do dobrej jakości edukacji włączającej w Szkołach Podstawowych w Czempiniu i
Głuchowie, w zakresie Części I - Meble i akcesoria meblarskie

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39160000-1 - Meble szkolne

4.5.5.) Wartość części: 165190,92 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu oraz Szkoły Podstawowej im. Heleny Gieburowskiej w Głuchowie w ramach projektu „Przełamujemy bariery!” Równy dostęp do dobrej jakości edukacji włączającej w Szkołach Podstawowych w Czempiniu i Głuchowie, w zakresie Części II - Infrastruktura zewnętrzna

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

37426000-0 - Sprzęt do ćwiczeń równowagi

34953000-2 - Rampy wejściowe

4.5.5.) Wartość części: 31999,89 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie części I ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Na sfinansowanie zamówienia w zakresie części I Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 162 547,86 zł brutto. Najkorzystniejsza cenowo oferta została złożona na kwotę 329 593,26 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia w zakresie części I do ceny najkorzystniejszej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie części I ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Na sfinansowanie zamówienia w zakresie części II Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 31 487,89 zł brutto. Najkorzystniejsza cenowo oferta została złożona na kwotę 68 989,32 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia w zakresie części II do ceny najkorzystniejszej oferty.

2025-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy