Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz budowa mini skateparku w okolicy ulicy Słowian w Lublinie w formule „zaprojektuj i wybuduj” – zadanie realizowane w ramach XI B.O.
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00299892
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00299892/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-06-30 13:37
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e0f45d9-e860-4f04-a961-15e540fccc98
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00299892 z dnia 2025-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz budowa mini skateparku w okolicy ulicy Słowian w Lublinie w formule „zaprojektuj i wybuduj” – zadanie realizowane w ramach XI B.O.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8e0f45d9-e860-4f04-a961-15e540fccc981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz budowa mini skateparku w okolicy ulicy Słowian w Lublinie w formule „zaprojektuj i wybuduj” – zadanie realizowane w ramach XI B.O.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e0f45d9-e860-4f04-a961-15e540fccc98
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00299892
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00002808/32/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Wykonanie dokumentacji projektowej oraz budowa mini skateparku w okolicy ul. Słowian w Lublinie - zadanie realizowane w ramach XI Budżetu Obywatelskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00206554
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.25.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 133468,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zamówienia obejmuje
1.1 wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej,
1.2 pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót,
1.3 wykonanie robót na podstawie opracowanej w ramach niniejszej umowy dokumentacji projektowo – kosztorysowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podległy odrzuceniu.W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 3 oferty które zostały odrzucone
| 2025-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |