Remont instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania w pawilonie F w Zakładzie Karnym w Nowogardzie

Zakład Karny w Nowogardzie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00300356
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00300356/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-30 15:02
Lokalizacja
Nowogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dac49e84-8664-4a5b-b4b3-60af8bd3d41d
Identyfikator
8561270876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneRoboty budowlaneUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychInne instalacje elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychKładzenie płytekRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00300356 z dnia 2025-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania w pawilonie F w Zakładzie Karnym w Nowogardzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Nowogardzie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320414

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamkowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Nowogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 432 66 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_nowogard@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-nowogardzie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dac49e84-8664-4a5b-b4b3-60af8bd3d41d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zakład Karny

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania w pawilonie F w Zakładzie Karnym w Nowogardzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dac49e84-8664-4a5b-b4b3-60af8bd3d41d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00300356

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00256358

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/CWU/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania w pawilonie F w Zakładzie Karnym w Nowogardzie” ul. Zamkowa 7, 72-200 Nowogard obejmować będzie swoim zakresem opracowanie dokumentacji projektowej oraz realizację robót budowlanych polegających na:
- wymianie poziomów i pionów instalacji centralnego ogrzewania wraz z armaturą regulacyjną i odcinającą oraz przełączeniem przewodów PEX zasilających poszczególne grzejniki,
- wymianie poziomów i pionów instalacji wody zimnej wraz z armaturą odcinającą, demontażem i ponownym montażem baterii umywalkowych i automatów spłukujących do misek ustępowych,
- wymianie poziomów i pionów instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji wraz z armaturą regulacyjną i odcinającą,
- wykonanie instalacji przeciwpożarowej zasilającej istniejące hydranty p.poż
Ponadto do obowiązków Wykonawcy jest sporządzenie dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi uzgodnieniami i obliczeniami oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na budowę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W formularzu ofertowym firma Wodnik Choszczno Sp. z o.o. zadeklarowała cenę 743.756,60 zł za realizacje przedmiotu zamówienia. Zamawiający na realizację zamówienia dysponuje kwotą 535.240,00 zł a więc znacznie niższą niż oferowana a zamawiający. Na chwile obecna nie może zwiększyć środków na realizacje zamówienia, w związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo Zamówień publicznych - cena najkorzystniejszej ofert przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia .

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane