Remont wszystkich gzymsów wieńczących budynki pałacu, łącznika i zamku oraz remont lukarn i balkonów w budynku pałacu
Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00300584
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00300584/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-06-30 17:58
- Lokalizacja
- Radziejowice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed80dd52-a8c8-4056-a3f5-e064e49de509
- Identyfikator
- 8381001979
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00300584 z dnia 2025-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wszystkich gzymsów wieńczących budynki pałacu, łącznika i zamku oraz remont lukarn i balkonów w budynku pałacu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750439407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 4
1.5.2.) Miejscowość: Radziejowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-325
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@palacradziejowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.palacradziejowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed80dd52-a8c8-4056-a3f5-e064e49de5091.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wszystkich gzymsów wieńczących budynki pałacu, łącznika i zamku oraz remont lukarn i balkonów w budynku pałacu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed80dd52-a8c8-4056-a3f5-e064e49de509
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00300584
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00227214/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont wszystkich gzymsów wieńczących budynki pałacu, łącznika i zamku oraz remont lukarn i balkonów w budynku pałacu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00264783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/TP/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu wszystkich gzymsów wieńczących budynki pałacu, łącznika i zamku oraz remont lukarn i balkonów w budynku pałacu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ.
Obiekt znajduje się na terenie zespołu architektoniczno-parkowego figurującym w rejestrze zabytków pod numerem to A135/20 (decyzja z 20 marca 1958 roku) oraz parku dworskiego figurującego w rejestrze zabytków A-578 (decyzja z 19.04.1982 roku).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2025-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |