Remont obiektu mostowego w ciągu drogi gminnej Nr 102315 R Jeżowe – Zabłonie w miejscowości Jeżowe
Gmina Jeżowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00464216
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00464216/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-21 08:30
- Lokalizacja
- Jeżowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c6227f0-3863-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6020017490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00464216 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont obiektu mostowego w ciągu drogi gminnej Nr 102315 R Jeżowe – Zabłonie w miejscowości Jeżowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeżowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jeżowe 136A
1.5.2.) Miejscowość: Jeżowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-430
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 8794304
1.5.8.) Numer faksu: 158794342
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jezowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jezowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c6227f0-3863-11ef-b37c-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont obiektu mostowego w ciągu drogi gminnej Nr 102315 R Jeżowe – Zabłonie w miejscowości Jeżowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c6227f0-3863-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464216
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036497/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont obiektu mostowego w ciągu drogi gminnej Nr 102315 R Jeżowe – Zabłonie w miejscowości Jeżowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.08.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 492526,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont obiektu mostowego w ciągu drogi gminnej Nr 102315 R Jeżowe – Zabłonie w miejscowości Jeżowe
Rodzaj robót:
OBIEKT: Most drogowy
BRANŻA: Mostowa
Założenia projektowe
Głównymi założeniami projektowymi jest pozostawienie niezmiennych parametrów geometrycznych mostu projektowanego w stosunku do mostu istniejącego. Przeprowadzone roboty remontowe nie zmieniają parametrów istniejącego obiektu mostowego. Nie ulega zmianie światło mostu, jego długości ani szerokość. Przyjęte rozwiązania projektowe w ramach przedmiotowego projektu remontu pozwoliły na osiągnięcie nośności normowej klasy D wg PN-85/S-10030 tj. 20 ton po wykonaniu remontu (nośność mostu istniejącego ze względu na jego stan techniczny została ograniczona do 3,5 tony Przeprowadzone roboty budowlane będą miały za zadanie wyeliminowanie nieprawidłowości stanu technicznego istniejącego mostu opisanych w ekspertyzie/
Parametry techniczne mostu projektowanego po remoncie
Obiekt mostowy (most) w stanie projektowanym będzie posiadał następujące parametry geometryczne (zgodnie z częścią rysunkową):
− nośność normowa obiektu: klasa D wg PN-85/S-10030, tj. 20 ton [11],
− długość całkowita przęsła bez skrzydeł: 7,30 m,
− długość całkowita przęsła ze skrzydłami: 15,25 m,
− rozpiętość teoretyczna przęseł (w osiach podparcia): 6,90 m,
− światło poziome prostopadłe do osi rzeki: 6,40 m,
− szerokość całkowita: 6,10 m,
− szerokości pomostu: pobocze + jezdnia + pobocze: 0,40 + 5,30 + 0,40 m,
− brak chodnika,
− kąt skrzyżowania osi mostu z osią rzeki około 90º,
− minimalna rzędna spodu konstrukcji: 174,43 m n.p.m,
− rzędna w osi jezdni na początku obiektu w km 0+098,00: 174,90 m n.p.m,
− rzędna w osi jezdni na końcu obiektu w km 0+113,25: 175,00 m n.p.m,
− charakter obiektu – trwały (stały),
− podpory (przyczółki) – betonowe masywne.
Parametry geometryczne projektowanego mostu w ramach remontu są takie same jak mostu istniejącego.
Lokalizacja: Województwo podkarpackie, powiat niżański, gmina Jeżowe,
Szczegółowy zakres prac niezbędnych do wykonania został opisany w dokumentacji projektowej, (projekt wykonawczy) , przedmiarze robót oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załączniki do SWZ.
3.Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające
z dokumentacji projektowej, przedmiaru robót, szczegółowych specyfikacji technicznych, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń, koszt prac geodezyjnych, koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem terenu budowy, koszty związane z wykonaniem projektu oznakowania i organizacji ruchu na czas prowadzenia robót wraz z uzgodnieniem, zakupem, ustawieniem oznakowania
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
załącznik nr 7 - Projekt budowlany ( wykonawczy),
załącznik nr 8 – Przedmiar robót z kosztorysem ofertowym,
załącznik nr 9 – Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 481323,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 772422,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 481323,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIASIGNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384298080
7.3.3) Ulica: 439B
7.3.4) Miejscowość: Siedliska
7.3.5) Kod pocztowy: 35-042
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 481323,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |