Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Przebudowa i dostosowanie p.poż. budynku DS1 przy ul. Bohaterów Warszawy w Szczecinie”

Uniwersytet Szczeciński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00300825
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00300825/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-01 08:31
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7d47607-7b5a-4238-ab57-bdd3061faeba
Identyfikator
8510208005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00300825 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Przebudowa i dostosowanie p.poż. budynku DS1 przy ul. Bohaterów Warszawy w Szczecinie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Szczeciński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001208777

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Papieża Jana Pawła II nr 22A

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-453

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@usz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://usz.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Przebudowa i dostosowanie p.poż. budynku DS1 przy ul. Bohaterów Warszawy w Szczecinie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7d47607-7b5a-4238-ab57-bdd3061faeba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00300825

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00249948

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A-ZP.381.36.2025.IŁP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Przebudowa i dostosowanie p.poż. budynku DS1 przy ul. Bohaterów Warszawy w Szczecinie”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, z uwagi na fakt, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a najkorzystniejsza oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a PZP. Zamawiający zobligowany jest dokonać czynności odrzucenia oferty złożonej przez wykonawcę podlegającego wykluczeniu z postępowania. W prowadzonym postępowaniu Zamawiający stosuje tak obligatoryjne, wskazane w art. 108 ust. 1 PZP, jak i fakultatywne, wymienione w art. 109 ust. 1 pkt 4, 5, 7, 8, 9 oraz 10 PZP podstawy wykluczenia.
2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi