Świadczenie kompleksowych usług telefonii stacjonarnej dla potrzeb Izby Administracji Skarbowej w Opolu
Izba Administracji Skarbowej w Opolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00464220
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00464220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-21 08:32
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-422826ad-24b6-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 7541026256
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00464220 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie kompleksowych usług telefonii stacjonarnej dla potrzeb Izby Administracji Skarbowej w Opolu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Witolda Pileckiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.opole@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opolskie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-422826ad-24b6-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie kompleksowych usług telefonii stacjonarnej dla potrzeb Izby Administracji Skarbowej w Opolu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-422826ad-24b6-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00232525/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Świadczenie kompleksowych usług telefonii stacjonarnej dla potrzeb Izby Administracji Skarbowej w Opolu wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369080
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1601-ILZ.260.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1) świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34), w zakresie połączeń telefonicznych i faksowych (lokalnych, strefowych, międzystrefowych, międzynarodowych, do sieci komórkowych i inny ruch do sieci publicznej), poprzez zapewnienie stałego dostępu do publicznej sieci telefonicznej w całym okresie obowiązywania umowy. W ramach przedmiotu zamówienia, usługi telekomunikacyjne świadczone będą we wszystkich lokalizacjach Zamawiającego.
2) dzierżawa nw. sprzętu telekomunikacyjnego przez okres trwania umowy z możliwością jego wykupienia po zakończonym okresie dzierżawy;
3) uruchomienie numeracji telefonicznej we wszystkich lokalizacjach Zamawiającego w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU;
4)uruchomienie wszystkich rodzajów łączy telefonicznych i światłowodowych (aktywne oraz ciemne włókna), na których świadczone będą przez Wykonawcę usługi telekomunikacyjne, będące przedmiotem umowy w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU;
5)uruchomienie i zarządzanie systemem monitorowania stanu urządzeń sieciowych Zamawiającego, w tym m.in. centralek telefonicznych, switchy, routerów, aparatów telefonicznych – systemowych, itp. oraz generowanego na tych urządzeniach ruchu oraz prowadzenie przez Wykonawcę zaawansowanego monitoringu wewnętrznej sieci Zamawiającego w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU;
6)zapewnienie Zamawiającemu wsparcia technicznego w całym okresie realizacji przedmiotu umowy w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU;
7)wdrożenie u Zamawiającego systemu NAC (Network Access Control) obejmującego wybrane lokalizacje Zamawiającego, w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU;
8)świadczenie usług telekomunikacyjnych stacjonarnych na łączu dostępowym w technologii GSM dla dwóch numerów telefonicznych 77 400-67-89 oraz 77 400-67-99 w lokalizacji Wieloosobowe Stanowisko Stałej Kontroli Akcyzowej – Bioagra, Głębinów 30, 48-300 Nysa, wyodrębnionych z puli numerów DDI uruchomionych w Izbie Administracji Skarbowej w Opolu przy ul. Witolda Pileckiego 2 w Opolu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych
45314100-2 - Instalowanie central telefonicznych
32551200-2 - Centrale telefoniczne
32551000-0 - Kable telefoniczne i podobny sprzęt
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 713268,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 713268,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 713268,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NETIA S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011566374
7.3.3) Ulica: ul. Poleczki 13
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-822
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
BlueSoft sp. z o.o., w zakresie: prace instalacyjne, serwisowe, konfiguracyjne,
utrzymanie sprzętu telekomunikacyjnego.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 713268,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa została zawarta na czas określony, z uwzględnieniem:1) dostarczenia, zainstalowania i skonfigurowania w obiektach Zamawiającego dzierżawionych od Wykonawcy central telefonicznych sukcesywnie w terminie 2 tygodni od dnia podpisania umowy tj. do 21.08.2024r.
2) uruchomienia dzierżawionych od Wykonawcy central wraz z realizowanymi na centralach usługami w terminie 2 tygodni od dnia zakończenia prac określonych w pkt1) tj. do 28.08.2024r.
3) świadczenia usług przez okres 24 miesięcy, tj. od dnia 29.08.2024 r. do dnia
28.08.2026 r. lub do momentu wyczerpania środków finansowych, jakie Zamawiający przeznaczył na realizację niniejszej umowy, określonej w § 6 ust. 1 umowy przed upływem okresu, na jaki zawarta została umowa.
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |