Remont szatni przy obiekcie sportowym w Wąsowie

Gmina Kuślin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00301031
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00301031/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-01 09:29
Lokalizacja
Kuślin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc532289-d211-454e-a528-c63c1223eff5
Identyfikator
7881916730
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR ŚWITAŁAMichorzewo, PL · lot 0
189 931,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00301031 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont szatni przy obiekcie sportowym w Wąsowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kuślin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258916

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Emilii Sczanieckiej 4

1.5.2.) Miejscowość: Kuślin

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-316

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 614472722

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kuslin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kuslin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kuslin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont szatni przy obiekcie sportowym w Wąsowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc532289-d211-454e-a528-c63c1223eff5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00301031

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00003769/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont szatni przy obiekcie sportowym w Wąsowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00177549

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac obejmuje wykonanie następujących prac remontowych
1. Wymiana stolarki drzwiowej
2. Remontowe roboty posadzkarskie
3. Remontowe roboty malarskie
4. Remontowe roboty instalacji elektrycznych
5. Remontowe roboty instalacji sanitarnych
6. Roboty związane z realizacją ścian działowych, tynków i okładzin
7. Docieplenie ścian zewnętrznych
Szczegółowy zakres opisano w dokumentacji technicznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189931,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 322260,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189931,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POS-REMAL Świtała Sławomir

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7880006150

7.3.3) Ulica: Polna 1

7.3.4) Miejscowość: Michorzewo

7.3.5) Kod pocztowy: 64-316

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189931,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane