Modernizacja boiska przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie

Gmina Stromiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00301219
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00301219/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-01 10:16
Lokalizacja
Stromiec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-afbd0b1e-3471-46de-b208-423a61f2f38f
Identyfikator
7981426072
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ NOWACKISTANISŁAWÓW, PL · lot 0
584 480,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00301219 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stromiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224025

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piaski 4

1.5.2.) Miejscowość: Stromiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-804

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486191020

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugstromiec@ugstromiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugstromiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugstromiec.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afbd0b1e-3471-46de-b208-423a61f2f38f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00301219

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00078197/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja boiska przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00239229

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZWI.271.1.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 349593,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja boiska przy budynku publicznej szkoły podstawowej im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie” położonego na działce o nr ewidencyjnym 259, obręb ewidencyjny Kolonia Sielce, gmina Stromiec, zgodnie z projektem budowlanym stanowiącym załącznik nr 8 do niniejszego SWZ.
Zakres modernizacji obejmuje:
- wykonanie boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 21,68 x 46,20 m o nawierzchni poliuretanowej;
- wykonanie obrzeży betonowych 8x30x100 cm układanych na ławie z betonu C10/12 z oporem;
- wykonaniu ogrodzenia / piłkochwytów boiska z furtkami wejściowymi oraz bramami wjazdowymi od strony zachodniej;
- montażu ogrodzenia panelowego wys. 1,5 m, od strony wschodniej boiska;
- wykonaniu oświetlenia LED boiska tj. czterech masztów oświetleniowych stalowych o wys. 9 m wraz z oprawami w formie naświetlaczy wraz z przyłączem elektroenergetycznym oraz szafą sterowania oświetleniem;
- zamontowaniu kosza na śmieci oraz stojaków rowerowych.
Modernizacja boiska obejmuje wykonanie robót ziemnych, zdjęcie warstwy trawiastej – humusu do podłoża nienaruszonego rodzimego o naturalnej wilgotności, spryzmowanie do późniejszego wykorzystania przy rekultywacji terenu po zakończeniu prac budowlanych, wyprofilowanie terenu z zachowaniem spadków terenu umożliwiającym prawidłowe odprowadzenie wód opadowych. W ramach planowanego zadania zaplanowano wykonanie:
1. Podbudowy pod nawierzchnię poliuretanową wykonaną w następujący sposób:
- geowłóknina,
- warstwa odsączająca z piasku płukanego 2-5 mm gr. 15 cm,
- podbudowa : tłuczeń 31,5/63 mm – gr. 20 cm,
- podbudowa : tłuczeń 5/31,5 mm – gr. 15 cm,
- warstwa klinująca – kruszywo 2/5 mm – gr. 5 cm,
- warstwa elastyczna ET gr. 3,5 cm.
Na utwardzoną warstwę podbudowy elastycznej układa się wierzchnią warstwę użytkową, w skład której wchodzi warstwa górna ( gr. 8 mm) wykonana z granulatu EPDM oraz warstwa dolna ( gr. 8 mm) wykonana z granulatu SBR o granulacji 1-4 mm, połączonego lepiszczem poliuretanowym, układana mechanicznie bez spoinowo przy pomocy rozkładarki mas poliuretanowych. Granulat EPDM i SBR mieszany jest z systemem poliuretanowym (PU) w mikserze. Zużycie poszczególnych produktów na 1 m² zależy od grubości warstwy.
2. Sportowej nawierzchni poliuretanowej
Na boisku wielofunkcyjnym zaplanowano zaprojektowanie nawierzchni poliuretanowej w kolorze pomarańczowym. W nawierzchni boiska wkomponowane zostaną linie boiskowe w kolorze ceglastym (piłka ręczna), żółtym (koszykówka), zielonym (siatkówka), niebieskim (tenis ziemny).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 584480,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1939710,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 584480,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GOLDENSPORT MICHAŁ NOWACKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482553072

7.3.4) Miejscowość: STANISŁAWÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 26-680

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 584480,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane