„Modernizacja armatury wodomierzowej na istniejących przyłączach wodociągowych zlokalizowanych w Gminie Wyryki”

GMINA WYRYKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00301288
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00301288/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-01 10:30
Lokalizacja
Wyryki-Połód, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-469286c2-65f9-4b87-8e02-654a03d60d22
Identyfikator
5651445591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WodomierzeRadiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorcząRoboty instalacyjne hydraulicznePakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi instalowania urządzeń pomiarowychUsługi wdrażania oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM KARPIUKŁomazy, PL · lot 0
497 640,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00301288 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Modernizacja armatury wodomierzowej na istniejących przyłączach wodociągowych zlokalizowanych w Gminie Wyryki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYRYKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197842

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wyryki Połód 154

1.5.2.) Miejscowość: Wyryki-Połód

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-205

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 59 13 001

1.5.8.) Numer faksu: 82 59 13 006

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wyryki.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wyryki.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-469286c2-65f9-4b87-8e02-654a03d60d22

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja armatury wodomierzowej na istniejących przyłączach wodociągowych zlokalizowanych w Gminie Wyryki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-469286c2-65f9-4b87-8e02-654a03d60d22

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00301288

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00068549/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Modernizacja armatury wodomierzowej na istniejących przyłączach wodociągowych zlokalizowanych w Gminie Wyryki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00227333

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.03.2025.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 404586,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana wodomierzy na istniejących przyłączach wodociągowych zlokalizowanych na terenie gminy Wyryki w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja armatury wodomierzowej na istniejących przyłączach wodociągowych zlokalizowanych w Gminie Wyryki”
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. 1. Dostawę i montaż wodomierzy skrzydełkowych, jednostrumieniowych suchobieżnych lub objętościowych DN15 o przepływie Q3=2,5m3/h długości L=110mm, gwint zewnętrzny króćca 1/2” do zimnej wody wyposażony w indukcyjną nakładkę radiową – ok. 750 szt. (+/-5%) – ostateczna liczba ustalona po wykonaniu inwentaryzacji;
2. Dostawę i montaż wodomierzy skrzydełkowych, jednostrumieniowych suchobieżnych lub objętościowych DN20 o przepływie Q3=2,5m3/h lub Q3=4,0m3/h długości L=130mm, gwint zewnętrzny króćca 3/4” do zimnej wody wyposażony w indukcyjną nakładkę radiową – ok. 25 szt. (+/-5%) - ostateczna liczba ustalona po wykonaniu inwentaryzacji;
3. Dostawę i montaż zaworów antyskażeniowych DN15 typ EA – 350 szt.
4. Dostawę wodomierzy zbiorczych:
 DN40 - 7 szt.
 DN150 – 1 szt.
5. Dostawę i montaż wodomierzy przedpłatowych DN15 – ok. 10 szt. (+/-5%) – ostateczna liczba ustalona po wykonaniu inwentaryzacji;
6. Dostawa zestawu inkasenckiego składającego się z mobilnego urządzenia z zainstalowanym oprogramowaniem do zdalnego odczytu danych wraz z układem nadawczo-odbiorczym, dedykowanym oraz niezbędne akcesoria pozwalające na bezpieczne korzystanie z zestawu – bez względu na tryb pracy dostarczanego rozwiązania systemu zdalnego odczytu – stacjonarnego czy mobilnego – 1 kpl.
7. Usługę wdrożeniową oraz udzielenie licencji na okres 10 lat na oprogramowanie objęte umową;
8. Dostawę dokumentacji:
a) Dokumentacja sprzętu, karty katalogowe, certyfikaty, zatwierdzenia, oświadczenia i inne.
b) Dokumentacja oprogramowania składająca się z dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkowej oraz dokumentacji technicznej mechanizmów integracji z istniejącym programem rozliczania zużycia wody Mikrobit WODA.
9. Harmonogram wdrożenia.
10. Przeprowadzenie szkolenia uprawnionych pracowników w zakresie obsługi Przedmiotu umowy.
11. Wykonanie odczytów wraz z utworzeniem bazy odczytowej dla każdej nieruchomości.
Szczegółowy zakres prac i robót (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku Nr 2 – Projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 497640,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 659824,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 497640,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. PAGOS ADAM KARPIUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 030292887

7.3.4) Miejscowość: Dubów

7.3.5) Kod pocztowy: 21-532

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 497640,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy