Dostawa kruszywa na terenie Nadleśnictwa Kolbudy

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KOLBUDY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00301606
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00301606/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-01 11:18
Lokalizacja
Kolbudy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48941cd8-b425-47cd-b0ca-5ad5d65a3bbf
Identyfikator
5830007471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

KruszywoŻwir, piasek, kamień kruszony i kruszywaUsługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

DUO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAStężyca, PL · lot 0
174 960 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00301606 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kruszywa na terenie Nadleśnictwa Kolbudy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KOLBUDY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036772

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osiedle Leśników 15

1.5.2.) Miejscowość: Kolbudy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-050

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolbudy@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_kolbudy

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_kolbudy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kruszywa na terenie Nadleśnictwa Kolbudy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48941cd8-b425-47cd-b0ca-5ad5d65a3bbf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00301606

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00600556/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa kruszywa na terenie Naleśnictwa Kolbudy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00256469

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZP.270.98.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 240000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa na potrzeby utrzymania dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kolbudy.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa we wskazane miejsca 2 000 ton kruszywa łamanego o frakcji 0-31,5 mm wraz z transportem do leśnictw położonych na terenie Nadleśnictwa– wg wskazań Zamawiającego (lokalizacja miejsc rozładunku kruszywa znajduje się w projekcie umowy). Procentowa zawartość ziaren o powierzchni przekruszonej i łamanej kategorii nie niżej niż C50/30.
Kruszywo powinno spełniać wymagania WT-4 2010 dla mieszanki kruszywa do nawierzchni z kruszywa niezwiązanego 0/31,5 – znajdującego się na rys. 15 w pkt 2.5.4. Mieszanki niezwiązane do dróg krajowych WT-4 2010 Wymagania Techniczne .
Do użytku zostaną dopuszczone tylko te materiały, które posiadają dokument potwierdzający jego parametry.
Powyższy dokument należy dostarczyć Zamawiającemu wraz ze złożoną ofertą.
Cena kruszywa za tonę, podana w ofercie przez Wykonawcę będzie stała i niezmienna przez cały okres obowiązywania umowy.
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu z każdym ładunkiem –dokument WZ (na druku musi być podany tonaż, data, podpis osoby dostarczającej kruszywo i podpis osoby odbierającej kruszywo).
Zamawiający zastrzega sobie prawo zbadania dostarczonego kruszywa pod kątem zgodności z wymaganymi parametrami na kruszywo, na koszt Wykonawcy.
W przypadku stwierdzenia złej jakości kruszywa, Wykonawca ma obowiązek wymiany kruszywa na nowe, wolne od wad, na swój koszt.
Dostawa kruszywa realizowana będzie do wskazanego przez Zamawiającego miejsca
i w ilości wskazanej przez Zamawiającego. Wykonawca musi dostarczać kruszywo w dni robocze. Kruszywo musi być dowożone w godzinach od 7:00 do 15:00, w ilości podanej w tabeli znajdującej się w projekcie umowy.
Dostawę należy wykonać samochodami samowyładowczymi, przystosowanymi do jazdy po drogach nieutwardzonych, o dopuszczalnej masie całkowitej do 40 ton. Transport kruszywa odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Wspólny Słownik Zamówień CPV:
14212200-2 Kruszywo
14210000-6 Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa,
60100000-9 Usługi w zakresie transportu drogowego
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców, Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie części zamówienia (zakresów rzeczowych), których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Wskazanie takie należy umieścić w Ofercie.
W przypadku braku wskazania w Ofercie podwykonawstwa Wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.
W trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, oprócz przepisów prawa obowiązujących na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Wykonawca będzie obowiązany do stosowania
i przestrzegania obowiązków i zasad wynikających z niżej wymienionych dokumentów:
- „Instrukcja ochrony przeciwpożarowej lasu” - wprowadzoną zarządzeniem Nr 81 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 grudnia 2019 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174960,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO Sp.z o.o. Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5892021645

7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza 1

7.3.4) Miejscowość: Stężyca

7.3.5) Kod pocztowy: 83-322

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174960,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy