Zadanie I: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Jastrzębiec” Zadanie II: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Górki”

GMINA CZERNICE BOROWE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00301611
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00301611/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-01 11:18
Lokalizacja
Czernice Borowe, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28844062-f42c-45f4-b578-be3c29c71b04
Identyfikator
7611485906
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN PIĘTKACiechanów, PL · lot 0
417 244,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00301611 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadanie I: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Jastrzębiec”
Zadanie II: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Górki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICE BOROWE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dolna 2

1.5.2.) Miejscowość: Czernice Borowe

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-415

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 236746215

1.5.8.) Numer faksu: 236770013

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czerniceborowe.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czerniceborowe.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28844062-f42c-45f4-b578-be3c29c71b04

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zadanie I: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Jastrzębiec”
Zadanie II: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Górki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28844062-f42c-45f4-b578-be3c29c71b04

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00301611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00220967

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RDŚ.7013.1.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 493807,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zadanie I: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Jastrzębiec” o długości 0,535 km. Zakres robot: wykonanie podbudowy, wykonanie nawierzchnia asfaltowej 2 x 4 cm o szerokości 4,5 i 3,5 m, wykonanie poboczy szerokości 0,75 m, ustawienie oznakowania pionowego.
2) Zadanie II: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Górki” o długości 0,182 km. Zakres robót: wykonanie podbudowy, wykonanie nawierzchni asfaltowej 2 x 4 cm o szerokości 5,0 i 3,5 m, wykonanie poboczy o szerokości 0,75 m, ustawienie oznakowania pionowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 339223,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 600000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 339223,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.U.H. "SEBUD" mgr inż. Sebastian Piętka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5661861345

7.3.3) Ulica: Reutta 16B

7.3.4) Miejscowość: Ciechanów

7.3.5) Kod pocztowy: 06-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 417244,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30
2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane