Przeprowadzenie międzypokoleniowych zajęć grupowych dla uczestników projektu

Centrum Usług Społecznych w Radzionkowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00302642
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00302642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-01 14:12
Lokalizacja
Radzionków, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4106aab2-aa0a-4b92-86ac-d4486fc009cc
Identyfikator
6262444853
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi edukacji osób dorosłych oraz inneUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00302642 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie międzypokoleniowych zajęć grupowych dla uczestników projektu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Radzionkowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273752731

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Kużaja

1.5.2.) Miejscowość: Radzionków

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SEKRETARIAT@CUS.RADZIONKOW.PL

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cus.radzionkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4106aab2-aa0a-4b92-86ac-d4486fc009cc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie międzypokoleniowych zajęć grupowych dla uczestników projektu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4106aab2-aa0a-4b92-86ac-d4486fc009cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00302642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037286/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Warsztaty Międzypokoleniowe grupowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

CIDER-CLUBS - KLUBY MIĘDZYPOKOLENIOWEJ TRANSFORMACJI

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00037313

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS-DAK.261.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 216000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

SPOTKANIA Z KOBIETAMI

Głownym celem spotkań kobiet z kobietami jest podniesienie ich wiedzy, wsparcie ich
kompetencji menagerskich, umocnienie roli kobiety w świecie, a także podniesienie świadomości na temat zarządzania różnorodnościa. Dlatego w ramach projektu zaplanowano spotkania z:

1) Sportowczynią
2) Pisarką/ dziennikarką /blogerką / influencerką
3) Bizneswoman
4) Polityczką
5) Artystką
6) Kobietą prowadzącą warsztat rzemieślniczy
7) Kobieta prowadząca ekologiczą działalność
8) Kobietą łamiąca stereotypy (wykonującą zawód uważany jako typowo dla mężczyzny)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 96000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

WARSZTATY PAMIĘĆ I TOŻSAMOŚĆ

Warsztaty „pamięć i tożsamość“ mają na celu jak najlepiej przybliżyć lokalnej społeczności charakterystykę Radzionkowa oraz wzmocnić poczucie więzi z danym terytorium, przy realizacji niniejszych działań zostanie wykorzystany potencjał Gminy Radzionków, np. Muzeum Chleba, Mini Skansen Górniczy w Radzionkowie czy Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 120000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W oparciu o art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo
zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), Zamawiający unieważnia
niniejsze postępowanie.

Wszystkie szczegóły zostały zawarte w opublikowanym badaniu ofert wraz z informacją o unieważnieniu.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W oparciu o art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo
zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), Zamawiający unieważnia
niniejsze postępowanie.

Wszystkie szczegóły zostały zawarte w opublikowanym badaniu ofert wraz z informacją o unieważnieniu.

2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi