Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców

Urząd do Spraw Cudzoziemców

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00302776
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00302776/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-01 14:35
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-101fcf50-7baa-413d-9938-57a63a77f959
Identyfikator
5262548316
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN RYDZEWSKIOżarów Mazowiecki, PL · lot 0
1 747 930 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00302776 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd do Spraw Cudzoziemców

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017315012

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Koszykowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-564

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@udsc.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://udsc.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-101fcf50-7baa-413d-9938-57a63a77f959

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00302776

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00093098/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Świadczenie usług edukacyjnych dla cudzoziemców

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

w ramach projektu FAMI.01.01-IZ.00-0003/24 pn. „Preintegracja cudzoziemców w Polsce”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie przeprowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 359 pkt 2 ustawy Pzp.
Możliwość udzielenia zamówienia z WR została przewidziane w ramach postępowania nr 11/EDUKACYJNE/US-PN/24. W ramach zamówienia podstawowego Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 na łączną kwotę w wysokości 1 750 000,00 zł brutto. Dotychczas udzielono zamówień na łączną kwotę 0,00 zł. Bieżące zamówienie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług, tj. świadczeniu usług edukacyjnych. Zamówienie zostanie powierzone Wykonawcy zamówienia podstawowego. Całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu łącznej wartości szacunkowej zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9/USŁUGI EDUKACYJNE/WR/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług edukacyjnych obejmujących:
1) nauczanie języka polskiego dorosłych cudzoziemców w ośrodkach oraz na terenie
Warszawy i/lub w formie zdalnej,
2) nauczanie języka polskiego dzieci:
a. z elementami języka edukacji szkolnej w ośrodkach i/lub w formie zdalnej,
b. poprzez prowadzenie zajęć przygotowawczych w ośrodkach i/lub w formie zdalnej,
3) zapewnienie profesjonalnej opieki nad dziećmi, których rodzic uczestniczy w nauczaniu
języka polskiego w formie stacjonarnej na terenie Warszawy,
4) zapewnienie pomocy dydaktycznych,
5) nadzór metodyczny,
6) koordynację usług

4.5.3.) Główny kod CPV: 80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marcin Rydzewski Global Scool

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181581342

7.3.4) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-850

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1747930,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-04-26
2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi