Dostawa samochodu typu pick-up dla Nadleśnictwa Wolsztyn
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe -Nadleśnictwo Wolsztyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00464367
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00464367/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-21 09:13
- Lokalizacja
- Wolsztyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2d94220-7c9d-45da-a85b-14b1dda1540f
- Identyfikator
- 9230026539
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00464367 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu typu pick-up dla Nadleśnictwa Wolsztyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe -Nadleśnictwo Wolsztyn
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Administracyjno-Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970039910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Bielnika 29
1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 68 384 21 46
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wolsztyn@zielonagora.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wolsztyn.zielonagora.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2d94220-7c9d-45da-a85b-14b1dda1540f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu typu pick-up dla Nadleśnictwa Wolsztyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2d94220-7c9d-45da-a85b-14b1dda1540f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464367
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100600/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa samochodu typu pick-up dla Nadleśnictwa Wolsztyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451626
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.13.2024.PP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151338,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego samochodu typu pick-up dla Nadleśnictwa Wolsztyn, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2023. Ogólna gwarancja minimum 36 miesięcy i przebieg nie mniejszy niż 100 000 km. Zapewniony pełny serwis w okresie gwarancyjnym na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Odbiór pojazdu przez Zamawiającego nastąpi w punkcie oddalonym nie więcej niż 100 km od siedziby Zamawiającego. Dostawa samochodu do tego punktu oraz jego wskazanie leży po stronie Wykonawcy.
Szczegółowe informacje dot. opis przedmiotu zamówienia zostały ujęte w rozdziale 3SWZ oraz w załączniku nr 9 do SWZ. Z uwagi na limit znaków w ogłoszeniu Zamawiający w niniejszym punkcie nie ma możliwości opisać wszystkich wymagań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia jest art. 255 pkt 1ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie
zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w
postępowaniu albo żadnej ,oferty”.
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o
udzielenie zamówienia publicznego do dnia 19.08.2024 r. do godz.: 10:00. Do upływu
terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta dot. postępowania pn. „Dostawa samochodu typu pick-up dla Nadleśnictwa Wolsztyn”
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |