Remont budynku Urzędu Miasta Skierniewice przy ul. Floriana 9 - roboty podobne

URZĄD MIASTA SKIERNIEWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00302859
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00302859/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-01 14:52
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a6d6d8d-7eb0-46ba-bded-accf5287a90d
Identyfikator
8361002556
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG WIKAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSKIERNIEWICE, PL · lot 0
11 070 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00302859 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Urzędu Miasta Skierniewice przy ul. Floriana 9 - roboty podobne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIASTA SKIERNIEWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524306

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK 1

1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umskier@um.skierniewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.skierniewice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Urzędu Miasta Skierniewice przy ul. Floriana 9 - roboty podobne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a6d6d8d-7eb0-46ba-bded-accf5287a90d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00302859

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 pkt 7 pzp Zamawiający może udzielić zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy, jeżeli w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego zajdzie konieczność wykonania zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Mając na uwadze zaistnienie powyższych przesłanek Zamawiający w trybie zamówienia z wolnej ręki udzielił Wykonawcy podobne roboty budowlane stanowiące nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a4539a84-5cf6-4ac5-b317-4a053b56f9f9

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie podobnych robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Remont budynku Urzędu Miasta Skierniewice przy ul. Floriana 9”. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na wymianie 2 szt. okien dachowych w łazience na II piętrze w budynku Urzędu Miasta Skierniewice przy ul. Floriana 9, w tym:
- roboty rozbiórkowe (demontaż stolarki),
- stolarka (okna dachowe) – 2 szt.,
- roboty wykończeniowe – obróbka,
- utylizacja zdemontowanej stolarki okiennej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHIU WIKAM SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8360005251

7.3.3) Ulica: Lelewela 5

7.3.4) Miejscowość: SKIERNIEWICE

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11070 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane