Wykonanie przebudowy linii napowietrznej nN 0,4kV na linie kablowe niskiego napięcia (komunalnej i oświetlenia ulicznego) w ulicy Matejki w Otwocku.

Otwocki Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00464404
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00464404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-21 09:25
Lokalizacja
Otwock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6813c88b-2482-4cce-83e7-153110527b68
Identyfikator
5321779107
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoUliczne słupy oświetleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00464404 z dnia 2024-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy linii napowietrznej nN 0,4kV na linie kablowe niskiego napięcia (komunalnej i oświetlenia ulicznego) w ulicy Matejki w Otwocku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Otwocki Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017319004

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Andriollego 64

1.5.2.) Miejscowość: Otwock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ozec.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ozec.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6813c88b-2482-4cce-83e7-153110527b68

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gaz i energia cieplna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


energia cieplna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie przebudowy linii napowietrznej nN 0,4kV na linie kablowe niskiego napięcia (komunalnej i oświetlenia ulicznego) w ulicy Matejki w Otwocku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6813c88b-2482-4cce-83e7-153110527b68

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00418517

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZEC.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy linii napowietrznej nN 0,4kV na linie kablowe niskiego napięcia (komunalnej i oświetlenia ulicznego) w ulicy Matejki
w Otwocku na odcinku od ul. Karczewskiej (rondo) do ulicy Andriollego (rondo Herberta), szczegółowe informacje zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na fakt, że cena oferty, która została najwyżej oceniona w kryteriach oceny ofert, znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
2024-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane