Zakup i dostawa sprzętu do obróbki wydruków oraz sprzętu do kontroli jakości druku w celu utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie poligrafii, introligatorstwa i opakowań w Opolu

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00303106
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00303106/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-01 19:58
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-844fba58-cc04-446b-be90-e919a2b17470
Identyfikator
7541093471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny i części introligatorskie, druków i książek

Wykonawcy

2 przyznane

ENGRAF PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
150 060 PLN
"AVARGRAF" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 1
250 350 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00303106 z dnia 2025-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu do obróbki wydruków oraz sprzętu do kontroli jakości druku w celu utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie poligrafii, introligatorstwa i opakowań w Opolu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000187866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Andrzeja Struga 16a

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-073

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@staszic.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://staszic.opole.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-844fba58-cc04-446b-be90-e919a2b17470

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu do obróbki wydruków oraz sprzętu do kontroli jakości druku w celu utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie poligrafii, introligatorstwa i opakowań w Opolu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-844fba58-cc04-446b-be90-e919a2b17470

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00303106

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037456/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup sprzętu do obróbki i zakup sprzętu do kontroli jakości druku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie poligrafii, introligatorstwa i opakowań w Opolu. Nazwa zadania: ZSZSTASZIC/23/M w ramach konkursu Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”. Numer wniosku o dofinansowanie projektu BCU poligrafia: KPO/23/BCU/2/W/0027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

nie złożono żadnej oferty

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 5.2025.BCU część nr 5 i 6

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 6.2025.BCU w cz. nr 5 i 6

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 310287,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawy pras introligatorskich, gilotyny manualnej, nożyc introligatorskich, prasy śrubowej, prasy termotransferowej (Poprzedni znak sprawy: 5.2025.BCU część nr 5)

4.5.3.) Główny kod CPV: 42991000-9 - Maszyny i części introligatorskie, druków i książek

4.5.5.) Wartość części: 132249,11 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawy sprzętów do kontroli i pomiaru jakości druku (Poprzedni znak sprawy: 5.2025.BCU część nr 6)

4.5.3.) Główny kod CPV: 42991000-9 - Maszyny i części introligatorskie, druków i książek

4.5.5.) Wartość części: 178038,66 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Engraf Pro Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7011069631

7.3.3) Ulica: ul. Opaczewska 25/26

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-372

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150060 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AVARGRAF SP. Z O.O. SP. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512418629

7.3.3) Ulica: ul. Gawota 2D

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-830

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250350 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni

2025-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy