Budowa szybu windowego i niezbędnych dostosowań oraz montaż windy osobowej w budynku administracyjnym

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00303568
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00303568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-02 09:21
Lokalizacja
Ostrzeszów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c7e0707-3126-4fcd-ab04-062d1ae7a987
Identyfikator
5140142783
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

LIFTPROJEKT RAFALIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAWARSZAWA, PL · lot 0
697 159,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00303568 z dnia 2025-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa szybu windowego i niezbędnych dostosowań oraz montaż windy osobowej w budynku administracyjnym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250864304

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamkowa 17

1.5.2.) Miejscowość: Ostrzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-500

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627320750

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pcprostrzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcprostrzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c7e0707-3126-4fcd-ab04-062d1ae7a987

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa szybu windowego i niezbędnych dostosowań oraz montaż windy osobowej w budynku administracyjnym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c7e0707-3126-4fcd-ab04-062d1ae7a987

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00303568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00060793/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa szybu windowego i niezbędnych dostosowań oraz montaż windy osobowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00256238

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCPR.252.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 568522,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w ramach zadania pn.:
Budowa szybu windowego i niezbędnych dostosowań oraz montaż windy osobowej
w budynku administracyjnym.

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na budowie szybu windowego i niezbędnych dostosowań oraz montaż windy osobowej.

Zakres robót obejmuje budowę wewnętrznego szybu windowego na kondygnacjach od parteru do 2 piętra (winda obsługuje 3 kondygnacje). Realizacja robót obejmie, m.in.:
- wykonanie robót rozbiórkowych związanych z przebiciem przez stropy;
- wykonanie robót murowanych i żelbetowych związanych z wykonaniem szybu windowego;
- izolację ścian;
- wykonanie instalacji wewnętrznych;
- roboty wykończeniowe oraz dostawa i montaż urządzenia windowego;
Winda przystosowana do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, musi być zaprojektowana z zgodnie z zasadą uniwersalnego projektowania.

Po stronie Wykonawcy są uzgodnienia z konserwatorem jeśli jest to wymagane. Obiekt jest ujęty w gminnej ewidencji zabytków. Wykonawca jest zobowiązany uzyskać pozwolenie na użytkowanie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w projekcie architektoniczno-budowlanym i kosztorysie inwestorskim- ślepy stanowiącymi załączniki do niniejszego wniosku.

Informacje dodatkowe:
Postępowanie realizowane w związku z realizacją projektu: " Budowa szybu windowego i niezbędnych dostosowań oraz montaż windy osobowej w budynku administracyjnym." (zadanie dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych)

Szczegółowy zakres i opis robót stanowią

1) Dokumentacja Projektowa,
2) Przedmiar robót,
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 697159,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 819453,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 697159,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252720357

7.3.3) Ulica: Pawia 51/72

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-030

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 697159,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-30
2025-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane