Usługa konserwacji i restauracji XIX-wiecznej klatki schodowej w ratuszu w Chełmnie

Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00303572
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00303572/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-02 09:22
Lokalizacja
Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82930846-102b-4794-a653-9447f0fcd175
Identyfikator
8751184387
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochrony obiektów i budynków historycznychUsługi ochrony obiektów historycznychUsługi ochrony budynków historycznych

Wykonawcy

1 przyznane

BEATA LUDWINToruń, PL · lot 0
323 040,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00303572 z dnia 2025-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa konserwacji i restauracji XIX-wiecznej klatki schodowej w ratuszu w Chełmnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie

1.3.) Oddział zamawiającego: MZCh

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001060122

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 28

1.5.2.) Miejscowość: Chełmno

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ksiegowosc@muzeumchelmno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzuemchelmno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82930846-102b-4794-a653-9447f0fcd175

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa konserwacji i restauracji XIX-wiecznej klatki schodowej w ratuszu w Chełmnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82930846-102b-4794-a653-9447f0fcd175

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00303572

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00262877

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 262634,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i restauracji XIX-wiecznej klatki schodowej w ratuszu w Chełmnie. Klatka schodowa (obszar objęty usługą w ramach zamówienia) zaczyna się schodami za przedsionkiem na parterze i kończy się schodami na II piętrze (zamówienie obejmuje obszar schodów na parterze, I i II piętrze oraz obszary oznaczone jako „klatka schodowa” na rzutach w Programie prac remontowo-konserwatorskich).

4.5.3.) Główny kod CPV: 92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych

92522200-8 - Usługi ochrony budynków historycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323040,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 323040,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323040,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P55 Mirrors Beata Ludwin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5771943311

7.3.3) Ulica: ul. Zygmunta Krasińskiego, nr 21 /23,lok. 53

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323040,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-30
2025-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi