Remont budynku w Warszawie przy ul. Woronicza (klatka schodowa, sanitariaty, szatnie i stacja wyczekiwania ZRM)

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00304407
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00304407/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-02 12:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7196065c-b782-48f9-a3a7-eec6efda57df
Identyfikator
5261736429
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

Delinee Consulting Sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 0
2 348 869,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00304407 z dnia 2025-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku w Warszawie przy ul. Woronicza (klatka schodowa, sanitariaty, szatnie i stacja wyczekiwania ZRM)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294674

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poznańska 22

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-685

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.rucinska@meditrans.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.meditrans.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wsprits_warszawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku w Warszawie przy ul. Woronicza (klatka schodowa, sanitariaty, szatnie i stacja wyczekiwania ZRM)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7196065c-b782-48f9-a3a7-eec6efda57df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00304407

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00120686/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont budynku w Warszawie przy ul. Woronicza (klatka schodowa, sanitariaty, szatnie i stacja wyczekiwania ZRM)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00206402

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 19/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1599723,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej polegającej na remoncie budynku (klatki schodowej, sanitariatów, szatni i stacji wyczekiwania ZRM) znajdującego się w Warszawie przy ul. Woronicza 19. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
W ramach inwestycji zostaną wykonane roboty remontowe w pomieszczeniach rotundy oraz klatce schodowej wraz z pomieszczeniami stacji wyczekiwania ZRM znajdującej się w oddzielnym obiekcie. Prace budowlane będą prowadzone w budynku rotundy na jednej z klatek schodowych, 2 łazienkach, pomieszczeniu socjalnym oraz 2 pomieszczeniach szatni. Na terenie stacji wyczekiwania znajduje się 10 pomieszczeń, które należy wyremontować. W ramach tych plac będą wykonane roboty rozbiórkowe oraz demontażowe, roboty polegające na wykonaniu prac tynkarskich, glazurniczych na ścianach i podłodze, jak i schodach, wymiana instalacji elektrycznej wraz ze źródłami światła, podejść sanitarnych pod urządzenia, wymiana grzejników, stolarki drzwiowej. Na klatce schodowej poza robotami wymienionymi powyżej również remont istniejących balustrad.
Teren w zakresie, którego będą wykonywane roboty na czas ich wykonywania będzie czynny, z wyłączeniem części tego terenu, gdzie będą wykonywane roboty. Wszystkie prace budowlane należy zorganizować i przeprowadzić tak, aby zapewnić bezpieczeństwo dla osób przebywających na terenie kompleksu i niezakłóconą możliwość użytkowania terenu stacji wyczekiwania. Oprócz wymienionych powyżej celów, remont ma również za zadanie poprawę funkcjonalności oraz estetyki i ładu architektonicznego na placu manewrowym. Wykonawca we własnym zakresie wykona odpowiednie zabezpieczenia i oznakowanie robót.
Realizacja przedmiotu zamówienia musi być prowadzona w sposób umożliwiający wjazd i wyjazd ambulansów Pogotowia Ratunkowego oraz możliwość ich stacjonowania (z podpięciem do instalacji elektrycznej) 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W związku z powyższym Zamawiający wymaga podziału poszczególnych prac na etapy w taki sposób, aby wykonanie prac budowlanych nie kolidowało z pracą Pogotowia Ratunkowego.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją dołączoną do postępowania, z warunkami określonymi we wzorze umowy, a także obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami sztuki budowlanej. Roboty ujęte w ww. dokumentacji, a nie ujęte w wycenie oferty, nie będą traktowane jako roboty dodatkowe i nie będą dodatkowo finansowane przez Zamawiającego.
Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt wykonywanego przedmiotu zamówienia, w tym: za przebieg i terminowe wykonanie, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi - określonymi dla przedmiotu zamówienia, spełnienie innych wymagań wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za realizację zadania.
Wykonawca będzie ponosić pełną odpowiedzialność za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, powstałych w związku z prowadzonymi robotami i ruchem pojazdów.
W czasie realizacji robót Wykonawca utrzymywał będzie teren budowy w stanie bez przeszkód komunikacyjnych oraz będzie usuwał i odpowiednio składował wszelkie urządzenia pomocnicze i zbędne materiały, odpady i śmieci oraz niepotrzebne urządzenia tymczasowe.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2348869,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2348869,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2348869,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Delinee Consulting Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 38938990

7.3.3) Ulica: pl. Powstańców Warszawy 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-030

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2348869,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane