Rozbudowa ulicy Nadbrzeżnej w Gąskach

Gmina Mielno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00304467
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00304467/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-02 12:24
Lokalizacja
Mielno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d6f58ec-860f-4204-bf5f-2943660f47a8
Identyfikator
4990463757
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD ZIEGERTBytów, PL · lot 0
7 485 596,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00304467 z dnia 2025-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa ulicy Nadbrzeżnej w Gąskach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mielno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 10

1.5.2.) Miejscowość: Mielno

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-032

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@gmina.mielno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mielno.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7d6f58ec-860f-4204-bf5f-2943660f47a8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa ulicy Nadbrzeżnej w Gąskach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d6f58ec-860f-4204-bf5f-2943660f47a8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00304467

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046893/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rozbudowa ul. Nadbrzeżnej w Gąskach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00196164

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.04.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje przebudowę drogi gminnej - ul. Nadbrzeżnej od ronda do ul. Spacerowej w ramach projektu „Przebudowa dróg wraz z infrastrukturą w miejscowości Gąski w gminie Mielno (Rewitalizacja sieci dróg w miejscowości Gąski)”:
3. Ulica Nadbrzeżna stanowi główną oś komunikacyjną w m. Gąski. Szerokość jezdni ul. Nadbrzeżnej przyjęto 5,50 m. Po północnej stronie jezdni zaprojektowano dwukierunkową drogę rowerową o szerokości 2,0 m. Drogę rowerową od chodnika odseparowano opaską o nawierzchni asfaltowej natomiast separacja od strony jezdni wykonana została poprzez pas zieleni o szerokości 1,0 m. Po obu stronach jezdni ul. Nadbrzeżnej zaprojektowano chodniki. Szerokość chodników przyjęto 1,50 m -2,00 m. Z uwagi na wąski pas drogowy na początkowym odcinku projektowanej drogi (na odcinku ok. 70 m) zaprojektowano utwardzone pobocze. Szerokość pobocza jest zmienna, należy je wykonać do granicy pasa drogowego. Kategoria ruchu KR-3; grupa nośności podłoża - G4. Do głębokości 0,50 m podłoże gruntowe zbudowane jest z nasypu niekontrolowanego - piasek z domieszką humusu, poniżej do głębokości 2,40 m zalega glina z domieszką żwiru w stanie plastycznym, o średniej wartości stopnia plastyczności Il=0,40. Woda gruntowa występuje na głębokości 2,40 m. Z uwagi na złe warunki gruntowo-wodne podłoże wzmocniono geosiatką.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa (załącznik nr 1 do SWZ) oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 1 do SWZ), które należy stosować odpowiednio do zakresu. Przedmiary robót (załącznik nr 5 do SWZ), ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia mają charakter wyłącznie pomocniczy.
5. Rodzaj materiałów ujętych w dokumentacji jest tylko przykładowy. W każdym przypadku pojawienia się w opisie przedmiotu zamówienia wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, należy uznać to za niewiążące - w każdym takim przypadku Zamawiający dopuszcza stosowanie materiałów równoważnych, tj. posiadających cechy i parametry te same lub nie gorsze od określonych w opisie przedmiotu zamówienia dla tego materiału.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7485596,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9040711,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7485596,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RYSZARD ZIEGERT "ZIMAR"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770621013

7.3.3) Ulica: ul. Stanisława Konarskiego 4

7.3.4) Miejscowość: Bytów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7485596,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

2025-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane