Budowa świetlicy wraz z mini muzeum chleba, masła i sera w miejscowości Zalasy
GMINA RUSIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00464524
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00464524/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-21 10:02
- Lokalizacja
- Rusiec, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4f7ffae-3709-4099-95d5-48fb76322da1
- Identyfikator
- 7692050057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00464524 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa świetlicy wraz z mini muzeum chleba, masła i sera w miejscowości Zalasy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUSIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wieluńska 35
1.5.2.) Miejscowość: Rusiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-438
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rusiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rusiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c4f7ffae-3709-4099-95d5-48fb76322da11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa świetlicy wraz z mini muzeum chleba, masła i sera w miejscowości Zalasy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4f7ffae-3709-4099-95d5-48fb76322da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464524
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047383/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa świetlicy wraz z mini muzeum chleba, masła i sera w miejscowości Zalasy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443158
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GB3.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa nowego budynku świetlicy wraz z mini muzeum chleba, masła i sera w miejscowości Zalasy. Zakres robót, objętych przedmiotem zamówienia, obejmuje budowę nowego budynku świetlicy do stanu tzw. surowego (t.j. budowę fundamentu, kanalizacji podposadzkowej, ścian, stropu, wiązania, dachu). Zakres prac do wykonania określa dokumentacja
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262520-2 - Roboty murowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu została złożona jedna oferta której cena przekraczała środki zabezpieczone na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |