"Program kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Gminy Kozienice i jej jednostek organizacyjnych na lata 2025-2028"

GMINA KOZIENICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00305052
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00305052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-02 14:02
Lokalizacja
Kozienice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4184ce08-a4a6-4f10-91d7-b232748f3690
Identyfikator
8121828216
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ubezpieczenioweUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadkówUsługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utratyUsługi ubezpieczenia od ogniaUsługi ubezpieczenia od skutków żywiołówUsługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodemUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznychUsługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od strat finansowychUsługi ubezpieczenia statkówUsługi ubezpieczenia statków powietrznychUsługi ubezpieczenia jednostek pływających od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia statków powietrznych od odpowiedzialności cywilnej

Wykonawcy

1 przyznane

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH "TUW"Warszawa, PL · lot 1
164 847 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00305052 z dnia 2025-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Program kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Gminy Kozienice i jej jednostek organizacyjnych na lata 2025-2028"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Kozienice

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486117100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

przetargi.pzpkozienice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Program kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Gminy Kozienice i jej jednostek organizacyjnych na lata 2025-2028"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4184ce08-a4a6-4f10-91d7-b232748f3690

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00305052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038628/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Program kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Gminy Kozienice i jej jednostek organizacyjnych na lata 2025-2028

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00244741

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.1.4.OG.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie na lata 2025 – 2028 Gminy Kozienice wraz
z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury.
Zamówienie będzie udzielone w czterech częściach, zwanych też zamiennie zadaniami. Wykonawca może złożyć oferty na wszystkie części (oddzielnie na każdą część) określoną w SWZ lub na dowolnie wybraną część tego zamówienia.
Zamówienie dotyczy zadań (części) 01,02,03,04.
1) Część 01 – UBEZPIECZENIE MIENIA, NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
a. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk,
b. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk,
c. Ubezpieczenie szyb,
d. Ubezpieczenie mienia w transporcie krajowym,
e. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
f. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
g. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości
h. Ubezpieczenie maszyn budowlanych,

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

66516500-5 - Usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem

4.5.5.) Wartość części: 379800,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie na lata 2025 – 2028 Gminy Kozienice wraz
z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury.
Zamówienie będzie udzielone w czterech częściach, zwanych też zamiennie zadaniami. Wykonawca może złożyć oferty na wszystkie części (oddzielnie na każdą część) określoną w SWZ lub na dowolnie wybraną część tego zamówienia.
2) Część 02 – UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE
a. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych,
b. Ubezpieczenie autocasco,
c. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów,
d. Ubezpieczenie assistance,

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.) Wartość części: 180000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie na lata 2025 – 2028 Gminy Kozienice wraz
z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury.
Zamówienie będzie udzielone w czterech częściach, zwanych też zamiennie zadaniami. Wykonawca może złożyć oferty na wszystkie części (oddzielnie na każdą część) określoną w SWZ lub na dowolnie wybraną część tego zamówienia.
3) Część 03 – UBEZPIECZENIE OD RYZYK CYBERNETYCZNYCH

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

66515410-0 - Usługi ubezpieczenia od strat finansowych

4.5.5.) Wartość części: 40500,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie na lata 2025 – 2028 Gminy Kozienice wraz
z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury.
Zamówienie będzie udzielone w czterech częściach, zwanych też zamiennie zadaniami. Wykonawca może złożyć oferty na wszystkie części (oddzielnie na każdą część) określoną w SWZ lub na dowolnie wybraną część tego zamówienia.
4) Część 04 - UBEZPIECZENIE JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH I STATKOW POWIETRZNYCH
a. Ubezpieczenie CASCO jednostek pływających
b. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członka załogi jednostki pływającej
c. Ubezpieczenie statków powietrznych (aero-casco) – drona
d. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej operatorów bezzałogowego statku powietrznego - operator drona.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66514150-2 - Usługi ubezpieczenia statków

66514140-9 - Usługi ubezpieczenia statków powietrznych

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66516300-3 - Usługi ubezpieczenia jednostek pływających od odpowiedzialności cywilnej

66516200-2 - Usługi ubezpieczenia statków powietrznych od odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.) Wartość części: 36000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawę prawną unieważnienia postępowania stanowi art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp. Zgodnie z jego treścią Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164847,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164847,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164847,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261033426

7.3.3) Ulica: H. Raabego 13

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-793

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164847,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-01 do 2028-06-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawę prawną unieważnienia postępowania stanowi art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp. Zgodnie z jego treścią Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawę prawną unieważnienia postępowania stanowi art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp. Zgodnie z jego treścią Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi