Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z przygotowaniem wniosku o uzyskanie decyzji środowiskowej dla zad.inwes .pn. Renaturyzacja rzekiŚlina w km 0+000 - 2+250, obręb Targonie Wielkie, gm. Zawady

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00305584
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00305584/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-02 21:09
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ed54307-dba8-40c0-936d-7645f84ccbf9
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW GOSPODARKI WODNEJ ROLNICTWA - BIPROMEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL · lot 0
196 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00305584 z dnia 2025-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z przygotowaniem wniosku o uzyskanie decyzji środowiskowej dla zad.inwes .pn. Renaturyzacja rzekiŚlina w km 0+000 - 2+250, obręb Targonie Wielkie, gm. Zawady

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-bi@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r22414,Opracowanie-dokumentacji-projektowej-wraz-z-przygotowaniem-wniosku-o-uzyskanie-d.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z przygotowaniem wniosku o uzyskanie decyzji środowiskowej dla zad.inwes .pn. Renaturyzacja rzekiŚlina w km 0+000 - 2+250, obręb Targonie Wielkie, gm. Zawady

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ed54307-dba8-40c0-936d-7645f84ccbf9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00305584

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112251/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.208 Renaturyzacja rzeki Ślina w km 0+000-2+250, obręb Targonie Wielkie, gm. Zawady - opracowanie dokumentacji projektowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00185599

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B.ROZ.2710.42.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 157451,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z przygotowaniem wniosku o uzyskanie decyzji środowiskowej dla zadania inwestycyjnego pn. "Renaturyzacja rzeki Ślina w km 0+000 - 2+250, obręb Targonie Wielkie, gm. Zawady".
2 Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej wraz z przygotowaniem wniosku o uzyskanie decyzji środowiskowej dla zadania inwestycyjnego pn. "Renaturyzacja rzeki Ślina w km 0+000 - 2+250, obręb Targonie Wielkie, gm. Zawady", obejmującej udrożnienie przegród poprzecznych poprzez rozbiórkę dwóch stopni piętrzących (układ WGS84 : budowla 1: x=22.637386 y=53.198920, budowla 2: x=22.642753 y=53.188528) oraz budowę w ich miejsce bystrotoków o spadku umożliwiającym migrację ryb nizinnych przy średnim przepływie.
3 Szczegółowy zakres zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462480,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biura Studiów i Projektów Gospodarki Wodnej Rolnictwa „BIPROMEL” Sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250002758

7.3.3) Ulica: ul. Instalatorów 23

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-237

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Inwentaryzacja przyrodnicza 8,1%
Wykonanie map do celów projektowych 3%

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia: do 6 miesięcy od daty podpisania umowy z zastrzeżeniem, że Przedmiot Umowy musi być zrealizowany do dnia 25 listopada 2025 r.
2025-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi