Klub rozwoju cyfrowego w Ozorkowie - edukatorzy
Gmina Miasto Ozorków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00306233
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00306233/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-03 09:59
- Lokalizacja
- Ozorków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9dfa8906-2ca9-4756-bca8-5d8cb92f7654
- Identyfikator
- 7322170102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00306233 z dnia 2025-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Klub rozwoju cyfrowego w Ozorkowie - edukatorzy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Ozorków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000525613
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wigury 1
1.5.2.) Miejscowość: Ozorków
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-035
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umozorkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ozorkow.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9dfa8906-2ca9-4756-bca8-5d8cb92f76541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Klub rozwoju cyfrowego w Ozorkowie - edukatorzy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9dfa8906-2ca9-4756-bca8-5d8cb92f7654
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00306233
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00291072
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WE.042.10.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Edukatora/Edukatorki w projekcie pn. „Klub Rozwoju Cyfrowego w Ozorkowie” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), zakres interwencji – wspieranie rozwoju kompetencji cyfrowych, Priorytet FERS.01 Umiejętności, Działanie FERS: 01.09 Rozwój kompetencji cyfrowych, Typ projektu FERS: Systemowe wsparcie edukacji cyfrowej osób dorosłych - Kluby Rozwoju Cyfrowego. . Szczegółowy opis w załączniku nr 1 do umowy.2. Wymiar: 120 godzin miesięcznie/ osobę - średnio 30 godzin tygodniowo
3. Czas trwania umowy: 01.08.2025 r. - 31.07.2027 r. (24 miesiące)
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80533000-9 - Usługi zapoznawania użytkownika z obsługa komputera i usługi szkoleniowe
80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
4.5.5.) Wartość części: 144000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Edukatora/Edukatorki w projekcie pn. „Klub Rozwoju Cyfrowego w Ozorkowie” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), zakres interwencji – wspieranie rozwoju kompetencji cyfrowych, Priorytet FERS.01 Umiejętności, Działanie FERS: 01.09 Rozwój kompetencji cyfrowych, Typ projektu FERS: Systemowe wsparcie edukacji cyfrowej osób dorosłych - Kluby Rozwoju Cyfrowego. . Szczegółowy opis w załączniku nr 1 do umowy.2. Wymiar: 120 godzin miesięcznie/ osobę - średnio 30 godzin tygodniowo
3. Czas trwania umowy: 01.08.2025 r. - 31.07.2027 r. (24 miesiące)
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80533000-9 - Usługi zapoznawania użytkownika z obsługa komputera i usługi szkoleniowe
80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
4.5.5.) Wartość części: 144000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu o udzielenia przedmiotowego zamówienia do dnia 02/07/2025 r. do godziny 10.00 tj. terminu składania ofert, nie wpłynęła żadna oferta w odniesieniu do Części 2.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2025-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |