Wykonanie naprawy głównej (NG) przewoźnego automatycznego artyleryjskiego zestawu do pomiarów parametrów atmosfery AGAT20A dla 6 WOG Ustka w 2025 roku.
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00306340
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00306340/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-03 10:19
- Lokalizacja
- Lędowo-Osiedle, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e68ac95-3397-4c6d-89b9-8fe2ceffc47d
- Identyfikator
- 8393043908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00306340 z dnia 2025-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie naprawy głównej (NG) przewoźnego automatycznego artyleryjskiego zestawu do pomiarów parametrów atmosfery AGAT20A dla 6 WOG Ustka w 2025 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220515410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1N
1.5.2.) Miejscowość: Lędowo-Osiedle
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 6wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.6wog.wp.mil.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie naprawy głównej (NG) przewoźnego automatycznego artyleryjskiego zestawu do pomiarów parametrów atmosfery AGAT20A dla 6 WOG Ustka w 2025 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e68ac95-3397-4c6d-89b9-8fe2ceffc47d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00306340
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00114085/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.16 Wykonanie naprawy głównej (NG) przewiźnego automatycznego artyleryjskiego zestawu do pomiarów parametrów atmosfery AGAT20A dla 6 WOG Ustka w 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Firma AVIOMET Sp. Z o.o., która jest jedynym autoryzowanym producentem i serwisantem przewoźnego automatycznego artyleryjskiego zestawu do pomiarów parametrów atmosfery AGAT20A.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 46/WT/WR/6WOG/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie naprawy głównej (NG) przewoźnego automatycznego artyleryjskiego zestawu do pomiarów parametrów atmosfery AGAT20A dla 6 WOG Ustka w 2025 roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50411000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważnione, na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp, gdyż „ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca nie odpowiedział na zaproszenie do negocjacji.| 2025-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |